• organizasyondaki olumsuzluklardan bağımsız "iyi ki katılmışım" dediğim zirve oldu. bu ekiple fanta gençlik festivaline bile giderim ben.
  • bilet olmuş 220 tl. hala duman geliyo hayko geliyor. her şey buraya kadarmış
  • organizasyonu bir yana bırakın, kendileri inanılmaz güzel bir oluşumdu.

kendilerini çok özlediğimi belirtir, seneye görüşmek üzere gün sayarım.
  • saat:22:00 itibariyle alkol satışını yasaklayan festivalin herşeye rağmen eğlenebilen ekşi sözlük ailesi mensuplarının toplaşma şeysi.
    nasıl tepindiysek artık, bacaklarım halen ağırıyor. en güzel kısmı; birbirini tanımayan bu topluluğun yadırgamadan beraberce eğlenebilmesi, kardeşlerimin hepsi pırlanta gibiler.
  • 2007 yılından beri defalarca gittiğim sözlük(çü) organizasyonunun, yeniden orada olmak istediğim 2019 versiyonu.

hali hazırda sevdiğim festival ortamının, sözlük ortak paydasında buluşan ülkenin her yerinden yazarlarıyla daha da renklendiği zirve.
  • muhteşem geçmiş olan zirve

şaraplar, stoklu biralar, tozu dumana katmalar, sanatçılarla tanışmalar, tabela kaldırmacalar ne ararsan vardı.

seviyorum sizi.

seneye görüşürüz.

şimdiden özledim.
  • ben bunun 2005'tekine gitmiştim. sanırım ilk kez yapılmıştı o yıl, vay arkadaş hala yapılıyor mu ya, şaşırdım ama sevindim. gelenekselleşmiş artık demek ki.
  • inanılmazdı diyorum ve noktayı koyuyorum.

(bkz: yine yazı bekleriz)
  • güzel insanlarla tanışıp, günlerce birlikte eğlendiğimiz zirve gibi zirvedir.

dansın, denizin, müziğin, sohbetin hep birlikte doruklarında gezdiğimiz bir festival olmuştur.

bir kez de başlık vesilesi ile bu güzel insanlara teşekkürler
  • konserlerde seslerimizin kisilmasi serefine bira tokusturmak icin dahil olacagim zirvedir...
hesabın var mı? giriş yap