• bu markanın el kremini kullandıgımdan beri baska el kremi kullanamıyorum..yapıskan hissi olmadan yumusacık yapıyor..keçi sütlü gece gündüz ve göz kremini de kullandım gözeneklerimi küçülttü gibi fiyat performans olarak güzel..nivea loreal vs muadillerine göre en iyisi diyebilirim
  • bu markayı ilk defa yakın zamanda rossman da gördüm. mağazada çalışanlardan birinin tavsiyesi ile manuka tree serisinden yüz yıkama jeli ve sprey tonik aldım.

benim cildim hem karma hem hassas. burnumun üstü alnim cenem fazlasıyla yağlı, burnumda özellikle kocaman yağ dolu gozenekli bir yapı var ve cenemde sık sık sivilce çıkar. yanaklarim ve ağız cevrem ise pul pul dokulecek kadar kurudur. çoğu karma cilt ürünü/yaglanmayi giderme ürünü yüzümü tahriş eder kıpkırmızı yanar yüzüm.

iki haftadır bu ziaja nin yüz yıkama jeli ve sprey tonigini kullanıyorum. cenemde var olan sivilceler söndü yenisi de çıkmadı. burnumdaki gözenekler sıkınca eskisi kadar yağ fiskirtmiyor, içleri yağ dolu olmadigindan muhtemelen biraz daha düzgün insansi duruyor. yanaklarim da kurumuyor yüzüm yanmiyor. şaşırtıcı ölçüde iyi geldi bana şimdilik. krem olarak evde var olan kremilerimi ( diadermine no 110 gece ve gündüz kremleri) kullanmaya devam ediyorum ama bitince bu markadan krem almayi da deniycem.

kokusu kolali jelibon gibi yalnız. sevmeyen birine tuhaf gelebilir.
  • el & tırnak kremlerinin içindeki polyacrylamide, coumarin ve tartışmalı ethylparaben ile üzen marka. keza peeling kremlerinde de coumarin vardır ki insanı yaralar. oysa ne güzel bir ambalajı, ne sade bir tasarımı vardır bu markanın. insanın baktıkça eline yüzüne süresi gelir.

keçi sütünü duyup koşa koşa aldığım ürünleri arasından şimdilik sadece saç kreminin içinde gözümü seğirtecek bir maddeye rastlamadım. kalbimi kırdın ziaja.
  • makyaj temizleyicisi, göz makyajını temizlemek yerine dağıtan, insanı adeta pandaya dönüştüren bir polonya markası.

http://www.ziaja.com/
  • sade ve hoş ambalaja sahip ürünleri olan, şampuanları acayip kaliteli polonyalı kozmetik markası. polonya için fiyat performans oranı yüksek iken türkiye için ithal olmasından ötürü bir miktar pahalı.

bu arada, ismiyle ilgili bir anlaşmazlık söz konusu sanırım. herkesten farklı bir telaffuz duyuyorum, "jaya" diye okunur kendileri.
  • keçi sütlü el kremi dünyanın en güzel el kremlerindendir. sürekli yıkamaktan, dezenfektan ve kolonyadan kuruyan ellerimi yağlı hissi bırakmadan nemlendirip pamuk gibi yaptı üstelik kokusu da harika.
  • belgrad'tan gündüz-gece nemlendirici kremlerini çok ucuza aldığım polonyalı dermokozmetik markası. soğuk havalarda kuruyup çatlayan cildimi yumuşacık yapıyor ve kokusunu da çok seviyorum, sürmelere doyamıyorum. artık rossman'da da satılmaya başlanmış ama fiyatı nedir bilemiyorum.
  • cilt bakım markası. bu markanın keçi sütlü göz bakım kremini aldım.nemlendirme açısından 30 yaşa kadar uygun olabilir, ancak bende yağ bezeleri oluşturdu ve göz altı morluklarımı açmaya yönelik bir ürün olmadı.
  • el-tırnak kremi öve öve bitirilememiş. kampanyada denk geldim aldım. iyi ki asıl fiyatından almamışım. hiç bir numarası yok. ipeksi bir his bırakıyor mu, evet. ama aynı etkiyi kendi yaptığım h.cevizi - kakao yağı ve gliserin karışımlı kremde de yakalıyorum. önemli olan nemlendirmesinin uzun süreli olması. ki ziaja keçi sütlü kreminin yarattığı kadifelik yarım saat falan sürüyor. bu konuda en uzun etkiyi sağlayan ürün isana body creme. sheabutter ve kakao içerikli olan. onun da tek kötü yanı: kokusu o kadar lezzetli ki , durduk yere çikolatasal, kremasal şeyler istiyor insan.
  • hassas ve karma cildimle asla anlaşamadığım bir ürünü var: manuka tree yüz yıkama jeli. her kullanımda sivilce ile karşılık verdi cildim. duşta kullanırım ya ne olacak falan derken akneleri ve kızarıklıkları özlemediğimi anladım. her yıkama jeli kullanılamıyormuş kaç yıl oldu hala anlayamadım. nasılsa yıkıyoruz ya dememek lazımmış. vedalaşıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap