• tahliye olmuş satanist ablamız.
    her şeyi geçtim de bu nasıl bir hayat hikayesidir. deprem oldu diye şeytana kurban etmek için insan öldür. hapse gir, haberlerde senin resimlerini beğenip mektup yazan diyarbakırdaki pkk lı bir mahkumla evlen. sonra da şiddetli geçimsizlikten boşan. ulan ikinizde hapishanedesiniz ne ara geçinmeye zaman buldunuz da şiddettli geçinememeye terfi ettiniz.
    şimdi de sahil kasabasına yerleşmiş. keyfe gel lan.
  • bize vize vermemek için bin şey sorarlar, bu işkenceci katile nasıl vize veriyor isviçre anlamadım.
  • bu hatun tahliye oldu, satanistler cezasını çekti çıktı - fakat akmar pasajı ise mahvoldu ve hala iflah olmadı. katillerden ziyade akmar pasajı cezalandırıldı ve hala cezası devam ediyor.
  • muhtemelen aynı dönem aynı lisede; beşiktaş lisesi'nde okuduk bu arkadaşla. böyle kapşonlu siyah kıyafetlerle gezerdi, asık suratlı tekinsiz görünümlü bir tipti.
    bir röportajında "burada duvarın dibinde biten otlarla meşgul oluyorum, onları suluyorum, büyüdüklerinde mutlu oluyorum" falan diyordu. söylediğine göre köpek gibi pişmandı.
    doğru mu yalan mı, gencecik bir kızcağızı böylesine korkunç bir şekilde öldüren biri iki kuru ota merhamet edebilir mi bilemiyorum. insan beyni derin, sonsuz bir kuyu. birbirine en uzak uç düşünceleri bile bir arada barındırabiliyor.
    şehriban coşkunfırat'ın ailesi bunlara 752.000 liralık tazminat davası açmış. bu satanist emeklisi arkadaş da bunu duyunca isviçre'ye kaçmış. lan dün hapisten çıktın, hayatını kendi ellerinle mahvetmişsin, isviçreye kaçacak parayı neredern buluyorsun? enteresan.
  • bu kadının dışarıda olması, 35 yaşında hayatına devam etmesi adaletsizlik.
  • hapiste pkk uyesi olmaktan hapse giren bir adamla evlenmis kisidir. adam bunu televizyonda mahkeme haberlerinde gorup begenmis,mektup yazmis vs...
  • cinayette esas rol oynayan diğer sanıklar hakkında hiç bir haber yokken sadece bu hanimdan bahsedilmektedir.

oysa ki cinayeti diğer 2 sanık işlemiş, bu hanim yardımcı olmuştur.
  • pkk itirafçısı beyinden boşanmıştır. 13 yıl oldu, halen içerdeymiş.
  • gençlik hatası işkence ederek adam öldürmek olan birisi.

pişman olduğunu ve ders aldığını düşünmüyorum. dışarıda olması benim vicdanımı sızlatıyor.
hesabın var mı? giriş yap