• türkiye'ye yeniden giren zomato'nun kullanacağı ürün modeli, premium bir zomato düşünün 1 alana bir bedava veya 2+2 gibi paketleri olacak, aylık veya yıllık abone olup özel promosyonlarınızı kullanacaksınız, yanı sıra klasik zomato zihni de yenilenmiş olacak, bekliyoruz, izleyeceğiz.
  • zomato'nun çok yakında çıkaracağı, benim de merakla beklediğim yeni bir olay.
    portekizde yıllık ücreti 40€ imiş. eğer ki burda da fiyatlar bu kadar uygun tutulursa çok fazla üye alımı olacağını kestirmek zor değil.
    restaurantlara göz atınca da gerçekten iyi mekanlar olduğunu gördüm.
    hadi bakalım.

edit: hayatta yaptığım en iyi anlaşma buydu.

fiyatlara bir güncelleme gelmiş 6 aylık için 129tl 12 aylik için 199tl olmuş ki hala gayet uygun üstelik promosyon kodunu girerek %20 indirim kazanabiliyorsunuz:
    ertu4968
  • şu anda internet sitesinde aktif olarak alınabilecek üyelik sistemidir.

%20 indirim için serd2631 kodunu kullanabilirsiniz.

edit: ilk denememizi yaptık bizler ve restoran için ilkti, uygulamadan pin vermeniz gerekiyor, uygulama çökerse chat üzerinden talep edin. herhangi bir sorun yaşamadık restoran tarafında. fazlasıyla memnun edici bir servis olmuş bu.
  • edit2: üyelikler tükenmiştir, tekrar ne zaman üye alırlar şimdilik belli değil. ekşide yazar olmak için bekleyenleri bekleyen yeni serüven :)

ilk deneyimim beklediğimden çok daha basit oldu, ben restorana pin kodları vereceğiz, onlar sisteme girecek onaylanacak diye beklerken, restorana gold üyesi olduğunuzu göstermeniz yetiyormuş.

kısaca; masaya oturduğunuzda, zomato üzerinden restoranın sayfasını açıp 'gold ayrıcalığını etkinleştir' butonuna tıklıyorsunuz ve o sayfayı garsona gösteriyorsunuz. ardından istediğiniz yemek siparişini veriyorsunuz ve ucuz olan bedavaya geliyor. yani hesabı istediğinizde adisyona yansıtmıyor restoran.

edit: bilgi eklenmiştir, imla.
  • 6 aylık üyeliğin 99, 12 aylık üyeliğin 149 türk lirasından satışa sunulduğu hizmet.

anlaşmalı yerlerde yiyeceklerde 1+1, içeceklerde 2+2 kampanyasından yararlanabilirisiniz. üyelik ücretleri oldukça uygun. bu fiyatlar ilk 500 üyelik için geçerli bu arada.

eğer bu fiyatlardan %20 indirim istiyorsanız referans kodumu girerek üye olabilirsiniz. ben de ekstra 1 ay üyelik kazanırım.
    referans kodu: mıtm2720
  • katıldığım oluşumdur. heyecanla denemeyi bekliyorum. ilk günlerinde güzel olacağını düşünüyorum.%20 indirim için referans kodum da serc1722. 1+1 yemek ya da 2+2 içeceklerden yararlanabilmek için en az 2 kişi gitmeniz gerekiyor onu da ekleyelim.

büdüt: gene refli link düşmanı dinazorları başlığı altına toplamış oluşum. yok ekşiye atlıyorlarmış, yok şimdi reklamlarmış yok engellenecek yazarlar başlığıymış. bu saçma sapan etik anlayışınız bir değişmedi gitti, isteyen ref verir isteyen kullanır, ref vereni aşağılamak size ego tatmini dışında ne kazandırıyor ? beğenmiyorsanız girip altına siz de entry yazıp başlığı gündemde tutmazsınız bu kadar. dinazorlar sizi.

büdüt 2: (#92805131) bu entry sahibi arkadaş heralde kendisini einstein sanıyor, tek bilgi kaynağı o, ekşi sözlüğün sahibi o. kendi yazdığı entrylere bakıyorsunuz bir bok yazdığı da yok. gitmiş (bkz: geyik testi) başlığına (bkz: yaran yanlış okumalar) diye entry girip geylik testi yazmış. senin bu entryinden daha yararlı bilgiler yazıyor buraya ref verenler.

büdüt 3: yalan yanlış bilgi veren refciler, siz düzenbazsınız o ayrı. (#92811425)

büdüt 4: bir başka kullanıcı, gene birilerini engellemek peşinde. (#92812874) kendisi (bkz: arnold schwarzenegger) başlığında (#92521782) şöyle bir entry girmiş. gerçekten çok yararlı bir entry bravo.

büdüt 5: (#92812798) yetiş kanzuk ekşi sözlüğe atlıyorlar diyen arkadaş. kendisi gidip (bkz: master of puppets) başlığına şöyle saçma sapan bir entry girince sözlüğe atlamıyor ama. (#92492471)

büdüt 6: sadece istanbulda geçerliymiş.
  • %20 indirimli satın almak için "celtik" kodunu kullanabileceğiniz, denenmeye değer hizmet.
  • neymiş ne değilmiş anlatıyorum ;

üstteki yazar arkadaşın referans kodu ile üye olduğum muhteşem uygulama 1+1 yemek ve 2+2 içecek seçenekleri olan bir çok iyi restoran da kullanılabiliyor yaklaşık 400 restoran. bir yemek alana diğeri bedava oluyor. 2 içecek alana sonraki iki içecek bedava oluyor.

%20 indirim ile üye olmak icin indirim kodu: magn5089
  • hiçbir şeyden eksik kalmayayım diyen bir keko olarak, benim de üye olduğum platform.

meti5323 bu kodu kullanarak %20 indirimle üye olabilirsiniz. senelik 119.20 tl’ye geliyor.
hesabın var mı? giriş yap