• bugünkü maçta iki takım da atak oynadığı ve futbol oynamaya çalıştıklarından kendine fazla iş düşmemiştir.

mamafih, üstteki yazara katılıyorum. bu, süper ligde izlediğim zannedersem dördüncü maçı. kaşar abilerine benzemezse iyi bir hakem yetişmekte.

edit : 83'te ilk hatalı kararını yardımcı hakemi yüzünden verip dışarıdan çevrilen topa korner verdi. neyse ki gol olmadı.
  • şu an kupada fener istanbulspor maçını yönetiyor .yönetmesi basit maçta olsa farkını belli ediyor zırt pırt basit faullerle maçı kesmiyor gördüğünü vermeye çalışıyor çok büyük hakem olucağını düşünüyorum . duruşu falanda tam büyük hakem gibi .
  • bu gözler süper lig maçlarında yere düşen her oyuncuya istisnasız faul çalmayan bir hakemi sonunda görür gibi oldu. umarım böyle eder.

tanım: üst klasmanda görev yapan futbol hakemi.
  • geleceğin elit hakemlerinden olacağı kesin.
  • rezillik ardına rezillik yaptı.

alanyaspor gol pozisyonundayken pozisyonu kesip penaltı verdi, pozisyonun penaltı olmadığını var'da teyit edince de penaltıyı iptal edip antalyaspor lehine serbest vuruş kullandırttı.

şu soktumun var'ı, pozisyon bitince devreye giriyor. bunu niye anlamıyorsunuz ya ısrarla. allah sizi ıslah etsin ya

edit : eklemeyi unuttum, çok basit bir var pozisyonunu 2 dakika var'da inceledi. 90. dakikada gitti, 92. dakikada sahaya döndü oyunu başlattı. 92. dakikada +5 uzatma verildi, maçı 95. dakikada bitirdi. 2 dakika çaldı yani. kardeşim oynatmak istemiyorsan kapatalım bu televizyonu gidelim yahu. böyle leş hakemlik olamaz.
  • renkli gözlüklerle maç izleyenlere aldırmayın. bugünkü maçta da kararlarında gayet tutarlıydı. hakan özmert'e ikinci sarı kartı göstermemesinin nedeni saha ve hava şartları. kaygan sahada bazı hareketlere toleranslı yaklaşılır ki zaten hakan da taban göstermemişti. son dakikalarda verdiği penaltı kararında sangare'nin kol hareketine aldandı. ama soınrasında gayet alçak gönüllülükle gidip var'dan inceleyerek kararını düzeltti.

bülent yıldırım, serkan çimen vb. kaşarlardan sonra ingiliz hakemleri gibi ota boka faul çalmayan ve oyunu güzelleştirmeye çalışan zorbay küçük ve ali şansalan özelinde genç ve bozulmamış isimleri desteklemek gerektiğine inanıyorum.
  • trabzonspor kasımpaşa maçında ikinci yarı sadece kaleci sakatlığı 4 dakika sürdü. en az 5 dakika uzatılması gereken maçı 1 dakika uzattı. hayretler içinde izlerken bu adamı merak ettim. bi araştırayım dedim. trabzonspor 'ün göztepe maçında var hakemiymiş. sørloth 'ün ayağına basılması uluslararası uzay istasyonundan bile görülebilecekken var hakemi bu heriften ses çıkmadı. yanılmıyorsam trabzonspor' un 2-1 yendiğı malatya maçında ekuban'a yapılan penaltıyı atlayan var hakemi de buydu. bu herif ya yeteneksiz bir hakem müsveddesi ya da tff nın yeni tetikçisi, eyyamcısı.
  • türkiye’nin en iyi hakemi olacak, cüneyt çakır’ı geçecektir.
  • kendisi lisede sınıf arkadaşımdı. bugün maçı yöneteceğini görünce çok gururlandım. lise zamanı da maçlarda hakemlik yapardı ve o zamanlar da gayet başarılıydı. inşallah çok çok iyi yerlere gelir.
  • zorbay küçük fanatik galasaraylı, kayserispor un penaltısını vermeyen hakem, gs o esnada 2 -0 önde, kayserispor da sezon sonu küme düşecek ama zorbay'ın tek amacı galatasaray'ı gol yemesin.
hesabın var mı? giriş yap