• video

sarışın turisti gören yamyamlar tarafından alenen taciz girişimi.
  • oyun istiyor ablası.
    t: bir çeşit avrupa afganının şaşırılmayan tacizi.
  • potansiyel tecavüzcüdür.

lamı cimi yoktur, karşısındaki kişi türk olmayınca içerisindeki bastırdığı yönünü ortaya koymuştur.

işte devlet bu tip durumlara erkenden müdahele edip bu insanlari toplumdan arındırırsa ülkemizde tecavüz oranlari azalır.
  • şükür bugün de rezil olduk.
  • sığınmacılara birlikte gönderilmesi gereken abazanlardır.
  • cinsiyeti veya milliyetiyle bağdaştırılmaması gereken taciz.

suç şahsidir bunu kabullenin.
  • düpedüz tacizdir. izlerken sinirim bozuldu.
    böyle orospu çocuklarını bir temiz dövmeli
  • izin verse orada sırayla zikecek, izdiham yaratacak sırtlanlar. pakistanlıların şu durumuna beş var. milyon tane #turkey tagıyla paylaşılmıştır. şahane törkiy reklamı olmuştur. 50 milyon abaza da ithal ettik zaten. geleceğimiz pasparlak.

edit: bunun sonrasında yorum için çektiği iki videoyu izledim. "adam bi on dakika beni rahatsız etti. instagram adresimi, numaramı, sosyal medya hesaplarımı almak için çok ısrar etti. erkeklerin böyle şeyler yapıp hiçbir bedel ödemiyor olmalarının sebebi bunu yaşayan çoğu kadının utanarak bunları herhangi bir şekilde bildirmeyip onların yanlarına kalmasına sebep olmasıdır."
    ve
    " insan böyle bişey başına gelince ne yapacağını bilemiyor. muhtemelen sizin başınıza da gelse hayal ettiğiniz gibi bir tepki veremeyeceksiniz. ben şahsen verdiğim tepkiden dolayı çok pişmanım. bi daha böyle bişey olursa ellerimi kullanmaya (yumruk yapıyor) karar verdim" demiş.

düşünürseniz üzücü bir olaydır.
  • öpen kişi yunan vatandaşıdır , videoda arka plan sese kulak kabartırsanız yunanca kelimeleri seçebilirsiniz.
  • suriyelidir o suriyeli, ya da afgandır. ekşi'ye düştüğüne göre türk değildir. ne biliyim, iyi bakın. hep söylüyorum. önce insan olmak diye. işte böyle kendi milletinden birinin de yaptığı rezilliği kınayamıyorsan vay senin haline
hesabın var mı? giriş yap