şükela:  tümü | bugün
 • geçen gün instagramda önerilen kişilerde (reklam şeysi) çıkınca baktığım ve ağzımın açık kaldığı bir profile sahip şahıs.

  şahsın 10 civarı takipçisi var.

  kendisi farklı komplo teorileri geliştiriyor ve çok farklı bir kafa. yazdıkları doğru mu bilmiyorum?

  işin özeti şu: "babasını ameliyat eden doktora aşık olmuş 10 yıl önce. doktor evli imiş. doktorun eşi, kocasını izletmek için bir kadın ile doktor arasında yakınlık kurdurtmuş. hem o kadın hem de doktorun eşi zümrüt hanımın evini araçlarla, cihazlarla dinletmiş fbi gibi... kadının smslerini başka telefonlara yönlendirmişler. zümrüt hanım, telekom ve vodafone'dan görüşme dökümlerini istemiş. dökümler eline ulaşmamış. çete (ki doktorun karısı ve sevgilisinden çete diye bahsediyor kendisi) çalıştığı yeditepe üniversitesinin özel güvenliği ile twitter üzerinden tanışarak dökümlerin ulaşmasını engellemiş. vs vs."

  twitter hesabından uğur dündar, sözcü vb. yerlere ulaşmak istediğini ama hesapların kendisine görünmediğinden veryansın ediyor. twitter tarafından bu hesapların kendisine gösterilmediğini söylüyor.

  şöyle bir cümlesi daha var "birileri e-posta mesajlarımı bilinçli olarak giden kutusunda taslak olarak tutuyor. göndermeye çalışıyorum inatla gönderemiyorum." (metin feyzioğlu'na mail atmaya çalışmış)

  bir başka paylaşımı ise şu şekilde: "profilime bakınca psikolojisinin bozulduğunu ve değişik bir ruh halimin olduğu yorumunu yapan zavallı.... neden sildin? senin çocukların var mı? varsa benim yaşadıklarımı yaşasınlar."

  az takipçili ama değişik bir profil, heyecanla inceliyorum.

  ınstagram adresi de şu şekilde: https://www.instagram.com/verdazumrut/

  değişik entrikalar var ve hala anlam veremiyorum...
 • instagramda karsima cikan sponsorlu reklam almis kisi ve uzun zamandir gordugum en creepy account. bu ne lan?
 • az önce reklamlarda karşıma çıkan instagram profili.

  follow the white rabbit hesabı 12 takipçili bu karman çorman gizemli profile girip 150 küsür gönderiden bir kaç tanesine baktım. ekşi sözlüğün el atması gereken ilginç bir konu olduğunu düşünüyorum.
 • çok ilginç bir profil. sosyal medya kullanırken yaptığı hataları kendisine kurulan bir komplo olarak görüyor.

  ayrıca kapıcıdan recepten evinin anahtarını alıp evine ortam dinleme cihazı yerleştirdiklerini iddia ediyor ve bu profil az takipçi sayısına rağmen beni iyice içine çekiyor.

  bir de hanımefendi ingilizce'ye oldukça hakim, yeditepe üniversitesinde çalışıyor. akademisyen olduğunu düşünüyorum.
 • bu başlıkla ilgili de ekşisözlüğe bir şikayet epostası döşemiş hanımefendi ve lütfen paylaşın demiş. ilgili eposta ekran görüntüsünü de profilinde paylaşmış.

  linki de aşağıda:
  https://www.instagram.com/…eet&igshid=112v9ugfvsod1
 • az önce sponsorlu içerik olarak sayfama düşen instagram profili sahibi.

  ne lan bu şimdi dedikten sonra abartmıyorum içerikleri anlamaya çalıştıkça ensemden başıma doğru bi sıcaklık vurmaya başladı.

  edit:

  allah razı olsun olayı kavramakta zorlananlar için 3 sayfa özet yapmış vaktinde.

  https://www.instagram.com/…heet&igshid=klcyicvv00cq

  https://www.instagram.com/…heet&igshid=x6vmskyutcbs

  https://www.instagram.com/…heet&igshid=pq6tm3x03m8v

  edi tiki: leo coin virali olabilir.

  https://www.google.com.tr/…d=chrome-mobile&ie=utf-8
 • birkaç hafta önce sponsorlu gönderileri vasıtasıyla farkettiğim, instagram'ın sümer kolçak'ı ayarında, tam sözlüklük bir şizofren deyip başlığını açmaya niyetlendiğim, ama sonra sümer olayında olduğu gibi bunun da bokunun çıkarılacağını ve trollüklerle kişiye zarar verileceğini düşündüğüm için vazgeçtiğim tip.

  yakınlarına duyurmayı düşündüm ama çok büyük ihtimalle farkındalar ama bir şey yapamıyorlar.

  kutlu gün dua edelim; allah yardımcıları olsun inşallah.