• radyo seymen'in verdiği bir numara. çakallıkta son noktaya gelmiş bir reklam kampanyası.

dün sabah işe giderken, elamanın bir tanesi bir soru soruyor. sorunun cevabını bir çoğumuz, ta ilk okuldan bile bilir.
    adamın biri galeriden bir araba almaya gitmiş, arabada hiç bir eksik yok, deposu dolu. araba neden çalışmamış.
    canlı yayına bağlanan kimse cevabın soruda gizli olduğunu fark edemeyince, sinir oluyorum. kimsenin aklına depoda su var demek gelmiyor.
    cevabı bilen 20 kişiye s4 vereceklermiş. sadece masraflar ve vergiler ödenecekmiş. oda çok azmış falan. sırada da dört bin kişi varmış. nasıl bilemezsiniz hadi arayın arayın diye gaz verip duruyor. fonda da ankara'nın bağları...
    merak bu ya aradım on beş saniye sonra birisi çıktı, ben bir an canlı yayına çıkıyorum diye heyecan yapıyorken, karşıdaki eleman hızlı hızlı konuşarak
    -sorunun cevabı lütfen?
    +eee su!
    -doğru s4 kazandınız, vergi ve masrafları 210 tl onaylıyor musunuz?
    +ney, nasıl yani?
    -beyfendi vergi ve masrafları 210 tl onaylıyor musunuz?
    +yok kardeşim onaylıyorum, daha ben ne olduğunu bile anl...
    -dıt dıt dıt....

akşam işe dönerken aynı kanal açık kalmış, yine aynı muhabbet, tam dikkat edemedim ama sanırım battan.
    bu da ayrı bir adam çarpma yöntemi galiba. koskoca hatırı sayılır bir radyo ol da, böyle çakallıklar peşinde koş. yakışıyor mu sana radyo seymen?
hesabın var mı? giriş yap