• yeni bir iş kurmak büyük risk. bu parayla bıst te uzun vadeli güzel yatırım yapılabilir. amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. gözünüze güçlü bir şirketi kestirip ortak olun. suya sabuna dokunmadan kazanın.
  • basit ve etkili; halı saha
  • 500 bin tl ile uzun vadeli hisse senedi , 300 bin tl si ile yeni iş ( corner kahveci , dürümbüs , kerhane tatlıcısı vb. ) 200 bin ise kurduğun iş için ; reklam,seyahat,tanıtım,iş için kendini geliştirme tarzı giderler.

bu şekilde işi batırsan bile harika bir tecrüben olacak ayrıca borsada batsan bile bir işin olacak.

ikisi aynı anda batmaz zaten…
  • önce 100k ile bir işe giriş. batacaksın. sonra edindiğin tecrübeyle 200k ile yine işe giriş. bırak batsın. en son edindiğin tecrübeyle. kalan parayı 2 farklı iş koluna dağıt. bir batsa bile cebinde kalanla yeni bir iş kurarsın. böyle böyle bata çıka tecrübeyle kazanmayı öğrenirsin. ytd.
  • 1 milyon tl ile yapılacak en iyi yatırım iş kurmamaktır.
  • (bkz: edat olan ile)
  • kesinlikle araba al sat işine girilir. ayda 3 araba alıp satsan her çok rahat 30k-40k getirisi olur o fiyatlarda.
  • parayi usd olarak bankaya yatirip kendini maasa bagla. her ay bin dolar cek. üc yil adam gibi yasa. kaliteli beslen, kitap oku, spor yap. üc yil sonunda elde kalan para ve biriktirdigin zihin ve beden gücüyle yolunu bulursun. saka yapmiyorum, ortalama türk insaninin yapmasi gerekenin bu olduguna inaniyorum.

sabah ekmek, öglen ekmek, aksam ekmek. cay, cay, cay, seker. yat, zibar, kalk, it gibi ise git, aksam gel, ekmek ye, yat, zibar. hayat mi lan bu? bir de ay sonunda hesaba 20 bin tl bile yatmiyorsa vay anam vay. iste bu sebeple 1 milyon tl'yi bulan ortalama insana verilebilecek en iyi tavsiye "en azindan 3 sene normal insan gibi yasa" olur bana göre.
  • yüksek enflasyon ortamı iş kurmak için ideal zamandır. bunu bilmeyen korkaklar her dönem dedikleri gibi şimdi de bu devirde iş kurulmaz diyor. son bir yılda iki iş kurdum. biri 250 bin tl'ye biri 1 milyon 50 bin tl'ye. ikisinden aylık ortalama 250 bin tl kazanıyorum çok şükür. etrafımdaki herkes de benden çok kazanıyor. krizden fırsat çıkaramayan korkak memur kafalı adam gökten para yağarken bile bu devirde iş kurulmaz demeye devam edecektir.
  • segem belgesi alıp sigorta şirketi kurabilirsin. sıfır sermaye ile acente olursun çevrende varsa yaptığın işten prim alırsın
hesabın var mı? giriş yap