• şunu destekleyen herkes kendi cebinden çalışamayan arkadaşlara destek olacaksa kabul ediyorum bende. kim ne hale düşer diye düşünmeden kapanma da kapanma. kardeşim siz kapanın evinize tutan mı var? zaten işe gidiş geliş dışında diğer saatler ve hafta sonu herkes evinde. daha ne istiyorsunuz? insanların açlıktan ölmesini mi ?
  • millete de evde yatmaya bahane lazım.
  • salak salak konuşup adamın canını sıkmayın. 3 gündür evdeyim. sıkıntıdan bi kendimi kesmediğim kaldı. 15 gün evde kalsam sıkıntıdan evi yakarım.

tanım: olmayacak olan kapanmadır.
  • yahu nerede yaşıyorsunuz siz? vakalar en yüksek durumdayken bile kapanmayı aklının ucundan geçirmemiş topluluk, vaka 40binlere düşünce mi kapanacak? hele de 15 gün :o
    aklınız mantığınız alıyor mu sizin, bayram haftasını komple alıp 9 gün kapanmasına dua edin siz, diğeri hayal.
    edit: arkdaşlar da sağolsunlar beni takip ediyolarmış, uyarı mesajları peş peşe geldi. çok şaşırdım açıkçası. ama ilk defa göt olduğuma sevindim :) vatana millete hayırlı olsun.
  • aşağıdan yukarıdan hiçbir yerden desteklemediğim öneri. zaten bir donumuz kaldı 16 gün tam kapanırsak tamamen işimiz biter. ha devlet diyorsa eğer ay sonu çeklerini erteliyoruz, kredi borçlarını erteliyoruz sana da şu kadar destek veriyoruz amenna ama oturduğunuz yerden kapatılsın naraları atmak kolay.
  • (bkz: format)

tanım: içeriği tam olarak aktarmayan başlık. ihtimal mi? öneri mi? yoksa böyle bir şey oldu mu, belli değil.

düzenleme: başlık sözlük moderatörleri tarafından düzenlendi. eski hali, "1-15 mayıs tam kapanma"
  • yeni kapanma update'i.
    bu ne ya uyandırma alarmı gibi erteleye erteleye başlık açıyorsunuz *
  • sözlük'teki arkadaşlar tam kapanmanın tarihine karar verebilseler kapanacağız ama tarihte anlaşamıyorlar bir türlü.
  • mantıklı olmayan kapanma diyenler olmuş. lan nasıl mantıklı olmaz bana bir açıklayın. bitmez ama çok ciddi anlamda bir düşüş olacaktır
hesabın var mı? giriş yap