• galatasaray açısından oldukça zor geçecek maçtır. kasımpaşa ve galatasaray'ın form durumunu göz önüne alırsak, kasımpaşa galibiyeti şaşırtıcı olmayacaktır.
  • bir fenerbahçeli olarak gs'nin kazanmasını istediğim maç. biz de beşiktaşı yenersek en yakın takipçimiz ile puan farkı dokuza çıkacak.

bastır cimbom.
  • bir galatasaraylı olarak maça dair tahminlerimi paylaşmak istiyorum.

- eboue rakip ceza sahası önünde 14 kez kendisini yere bırakacak ve hakemlerden kart, frikik hatta ceza sahası dışında olmasına rağmen penaltı bekleyecek.
    - dany, sikim taşağıma denk çok cool bir adamım, kendi ceza sahamda çalışm da atarım, rövaşata da yaparım diyecek, fantazi futboldan enstantaneler sunacak.
    - bruma: büyük maçlara tecrübe kazanması için tribünde oturacak ve izleyerek öğrenme metodunun 8. kurunu tamamlayacak.
    - selçuk: çok koşacak, ara pas atacak ama ara pası sadece burak'a atacak, boşa kaçan drogba'ya sen bana frikik attırmıyorsun ben de sana pas atmıyorum tamam mı tribi yapacak.
    - melo: kart görmek ile görmemek arasında bir yerde ama genellikle hakemin tam karşısında itiraz ekibinde yer alacak.
    - eray: ne yapabileceğine dair en ufak bir tahminim yok, yapmadıkları, yapamayacaklarının teminatıdır.
    - burak: tahmin etmek zor değil, ofsaytta bekliyor olacak.
    - ambrabat: çok büyük topçu olduğu için ve yatırım amaçlı alındığı için bulunduğu kanadın belediye tarafından istimlak edilmesini ve arazinin değer kazanmasını bekleyecek.
    - drogba: yazmasam daha iyi.
    mancini: büyük bir sürpriz kayark bu maça tek renk atkı ile çıkacak, mor ya da saks mavisi tercih edebilir.
    tugay kerimoğlu: yardımcı antrenörüm ben, birşey yapmama gerek yok, benden öncekilerde sadece gol cevinci yapıyorlardı, ben de takım gol atarsa gol sevincine katılırım diyerek, kulübede bekleyecek.

defans hattı: maçı yakından izleyecek.
    orta saha: defans hattını izleyecek
    forvet: maçı yakından izleyen defans hattını izleyen orta sahayı dikkatle izleyecek.
  • kart cezalısı olduğu için dany'nin oynamayacağı maçtır.

büyük ihtimal chedjou da dinlendirilecek, muslera sakatlığı geçtiği için kalesine dönecek. oyundaki yabancıların muslera, eboue, melo, sneijder, bruma, drogba (sonradan girebilir) olacağını düşünüyorum.

edit: sneijder sakatlığı sebebiyle italya'ya gitmiş sanırım, muslera da yok galiba.
  • galatasaray'ın ölüsünün ligin bir diğer balonu olan kasımpaşayı patlatacağı maç olacaktır, fenerbahçe de balondu aslında da maç kadıköy'de olduğu için patlatmak beşiktaş'a kaldı.

beşiktaş nasıl olsa saçma sapan haftalarda puan kaybeder diyerekten galatasarayı zirveye ortak edecek maç olarak görüyorum.gönül ister ki fener kartalla olan maçından sonra tepetaklak olsun ama pek sanmam.
  • devletin 2 as takiminin mucadelesi.

bakalim kim agir basacak. derin devlet mi, cemaat mi?

yarin her sey ortaya cikacak.
  • galatasaray'ın handikaplı kazanacağını düşündüğüm maç.
    kasımpaşa tam bize göre takım delicesine kapanmayan futbol oynamaya çalışan bir takım.
    sneijder'in de iyileşmesiyle takımın daha oturaklı olacağını düşünüyorum.
    ayrıca hafta içi alınan real madrid mağlubiyetini taraftara da unutturmak isteyeceklerdir.
    üstelik kasımpaşa şu an ligde bizim üstümüzde bu maç, kazanıp da yukarı tırmanmak için biçilmiş kaftan.
    tempobet'te handikaplı galatasaray oranı 5.00.
  • bu senenin en zor maclarindan biri belki. galatasaray her şeyini sahaya koyacaktır. bakalım nasıl bi kadro bizi bekliyor.
  • galatasaray'a cemaat takımı diyip kendi sikelerini "biz valla şike yapmadık önümüzü kestiler :((" diyerek savunmaya calisan utanmazlari görmemizi sağlayan karşılaşma. yeter bi bitmediniz arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap