şükela:  tümü | bugün
  • anadolu efesimizin maccabı fox tel avıv ile oynayacağı ve saat 22:05'te başlayacak olan euroleague maçıdır. menora mivtachim arena'da oynanacak maç ligtv3'ten canlı yayınlanacak.

http://www.euroleague.net/…code=75&seasoncode=e2016

ayrıca tam murat murathanoğlu'luk maç. hakemler sırp ve yunan. sürekli hakeme giydirmelik maç.
  • maccabi 13 dakikada yaklaşık 68 top kaybı yaptı.
  • 12. dakika itibariyle maccabi'nin 10 kaybına karşılık efes'in 3 top kaybı var ve maccabi önde. efes'in bu sezonki özeti...
  • colton iverson içeri yüklenirken dunston'a kafa atarak yer açtı.doğal olarak hucüm faul oldu fakat böyle bir pozisyon daha önce hiç görmemiştim.herif bildiğini kafa attı top sürerken dunston'a.

heurtel smaç basıyor,garip bir maç oluyor.bu kadar hücum temelli giderse maç bir yerde ibre maccabi'ye döner.biraz daha vidaları sıkması lazım defansta efes'in.
  • şu an bir rezilliği izliyoruz. 0.9 saniyelik süreye ayarlamak için skorboardu şu an 9 dakikadan her basışta birer saniye olmak üzere düşmeye çalışıyorlar. beş dakikaya yakın sürdü. adamların basmaktan kolu yoruldu.

tam anlamıyla rezillik :)

ben böyle bir komedi görmedim.
  • colton iverson kafası sonrası şimdi nerede o kafa cidden merak etmekteyim.
    efes'in hücumda sıkıntısı yok. eskilerin sete set dediğini oynasalar rahatlıkla alacağımız maç.
  • colton iverson denilen hala oynuyor şaşırtıcı. bildiğin öküz bu, kafa atan.
  • efes'in kazanacağını umuyorum.

maçın yorumcusunun kim olduğunu merak ettim. ismini bilen yeşillendirebilir.

edit: yorumcu yiğiter uluğ.
  • 63-63 3. çeyrek sonucu.

heurtel yine raydan çıkmaya başladı.ihsan bayülken tabiri ile "cotton'un devreye girmesi lazım."

not : honeycutt kadar estetik reb alan bir insan evladı daha yok.
  • efes yine bir salaklık yapmazsa aldı maçı: 82 - 75 son 1 dakika.