• anadolu efesimizin maccabı fox tel avıv ile oynayacağı ve saat 22:05'te başlayacak olan euroleague maçıdır. menora mivtachim arena'da oynanacak maç ligtv3'ten canlı yayınlanacak.

http://www.euroleague.net/…code=75&seasoncode=e2016

ayrıca tam murat murathanoğlu'luk maç. hakemler sırp ve yunan. sürekli hakeme giydirmelik maç.
  • inşallah önce fenerbahçe sonra da efes bu akşam yüzümüzü güldürür. maccabi kendi evinde iyi bir ambiyansa sahip. umarım ortam oyuncuları çok etkilemez. fenerbahçe maçında ortam beni bile germişti izlerken.
  • 12. dakika itibariyle maccabi'nin 10 kaybına karşılık efes'in 3 top kaybı var ve maccabi önde. efes'in bu sezonki özeti...
  • şu an bir rezilliği izliyoruz. 0.9 saniyelik süreye ayarlamak için skorboardu şu an 9 dakikadan her basışta birer saniye olmak üzere düşmeye çalışıyorlar. beş dakikaya yakın sürdü. adamların basmaktan kolu yoruldu.

tam anlamıyla rezillik :)

ben böyle bir komedi görmedim.
  • colton iverson kafası sonrası şimdi nerede o kafa cidden merak etmekteyim.
    efes'in hücumda sıkıntısı yok. eskilerin sete set dediğini oynasalar rahatlıkla alacağımız maç.
  • colton iverson denilen hala oynuyor şaşırtıcı. bildiğin öküz bu, kafa atan.
  • efes'in kazanacağını umuyorum.

maçın yorumcusunun kim olduğunu merak ettim. ismini bilen yeşillendirebilir.

edit: yorumcu yiğiter uluğ.
  • 77-86 anadolu efes üstünlüğü ile sona ermiş maçtır. iyi bi galibiyet oldu efes için.
  • 68-66 'dan 72-68 e getirdiğimiz süreçte inanılmaz basketbol oynadığımız maç.
    bu arada honeycutt ın giderek büyüdüğüne tanık oluyoruz efendim.
  • iki ne yaptigini bilmeyen, daginik, düzensiz, kafasina göre takilan takimdan kadro kalitesi daha iyi olaninin kazandigi mac. maccabi hizli oynayarak eline geleni atarak efes'i tam da oynamasi gereken basketbolu oynamaya sevk etti.

maccabi eski maccabi, nokia arena da cikilmaz bir mabet degil artik, yine de gecen seneye göre daha iyiler bence.

yüzüncü kez belki: o omic o takima hic olmus mu allasen?
hesabın var mı? giriş yap