• çakılı defans diyorum sonra aklıma yatmıyor. ortasaha kitlemece diyorum, açarlar kesin. ileride full press, arkayı otobana çevirirler. arkaya yaslansak fark yeriz, düzgün dağılsak az fark yeriz. agresif oyun adamımızı eksiltir, yumuşak başlılık fark getirir.

ulan nasıl bi takıma karşı oynicaksak kafamda bile oynayamıyorum maçı.

edit. çok iyi oynadık. hiç beklemediğim kadar iyi bir defans ve orta saha vardı. luyindama, donk neredeyse hatasız oynadı. seri orta sahada nzonzi ile resmen set kurmuştu. verimsiz olsa bile sağ kanatta belhanda tercihi garipti ama fena da değildi. babel'in yerine 90 dk ömer bayram oynasa maçı hayal bile edemiyorum. mariano ve nagatomo çok zayıftı. sadece nagatomo iki tane ortasını uzaya gönderdi. böyle maçlarda yapılması lüks olan hatalar. mariano hala rezilleri oynuyor. berbat oyununa rağmen takım oyundan sadece 5 dakika düştü, onda da gol yedik. bir de muslera var bu arada, olağanüstü bir maç çıkardı. gerçekten tahmin edilenin çok ama çok üstünde bir futbol ortaya koydu galatasaray. teknik - taktik açıdan değil, azim ve kararlılık açısından güven verdi. ben yenilgiye zerre kadar üzülmedim. bu futbolla gruptan çıkmak hayal değil. ihtiyacımız olan şey sadece istikrar.
  • la korkmayın oğlum beşiktaşımızın rekorunu kimseye yedirmeyiz.
    çok gollü maçları özellikle takip ediyorum.
    biz 8 golü nasıl yedik hala anlayamıyorum.
    4-5 atınca duruyor milletin takımı 6 zorla oluyor 7 olmuyor zaten 8 siksen olmaz.
    liverpool allahın yok karaktersiz takım nasıl attın lan sekiz golü.
  • --- spoiler ---

ve inanın fenerbahçe şu grupta olmuş olsa biz, 1. mi yoksa 2. mi olacağızı tartışıyor olurduk. çünkü karşımızda köy takımı brugge, bitik bir madrid ve dünyanın eksiği olan bir psg olacaktı.

--- spoiler ---

(bkz: tabii lan manyak mısın)
  • şurada galatasaray’ı eleştiren, yediği golle dalga geçen sığırları gördükçe delleniyorum. 6-7 fark yersiniz dediğimiz adamlar amına koydu psg’nin. adamlar taçta, aut atışında zaman geçirdiler sürekli, ayaklarındaki topu tutamadı kimi zaman.

beşiktaşlıyım. bu oyunu bayern’e oynasak o maçtan puan bile alabilirdik.

t: bir siki beğenmeyen ekşici ılık götlü futbol yorumcularının galatasaray’ı beğenmediği, gs’nin sahada kazanıp, skorboard’ta 0-1 kaybettiği maç.

edit: hiçbir zaman kahvehane muhabbeti yapmayı sevmedim. mesaj kutuma akın eden renktaşlarım ve fenerli arkadaşlar, siktirin gidin.
  • ülke puanına ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde yabancı takımı tutacak kadar kansız değiliz, avrupada türk takımı maç yapıyorsa tabi ki onu destekleyeceğiz. başarılar galatasaray.

not: gs *

zamanında real madrid ile maç yaparken şöyle bir caps dolanırdı ortalıkta;

onların di maria'sı varsa, mesut özil'i varsa, modric'i var, xabi alonso var bir de, benzema da var. oha ronaldo da var .

heh işte bu günkü maç da böyle bir şey. inşallah alnımızın akıyla çıkarız.
  • kylian mbappe, edinson cavani ve neymar kadroda yokken real madrid'e 3 atmış takım bize neler yapmaz.
  • tinercinin biri "hayatımda bu kadar rezil bir maç izlemedim." demiş yaş 12 falan galiba zira tarihe adınızı altın harflerle yazdırdınız. malum.

(bkz: 8-0)
  • maça çıkmadığımızda 3-0 direkt mağlup oluyorsak, çıkmama seçeneğini bir düşünelim bence.*
    (bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)

edit:imla
  • kadro degeri 1 milyar evet yaziyla bir milyar elli milyon olan kuluple mac yapacagiz. buraya gelmis af edersin bazi dalyaraklar bize kendi takimindan umidi kalmamis diyor. bunu diyen de en son sampiyonlar ligi macini playstation 2 sponsorlugunda oynayan takimin taraftari yanlis anlasilma olmasin.
  • bu adamlar 5-6 tane golü 90 dakikaya homojen bir şekilde yayacak ve maç sonunda “ulan bu kadar golü ne ara yedik amınaki” diyeceğiz gibi bir his var bende.

tanım: devler ligi müsabakası.

edit: göt oldum. işte galatasaray adamı böyle göt eder.
hesabın var mı? giriş yap