• tetikçi kimse ilk cinayeti değil

edit: olayın heyecanı ile insanlığımıza yenilip sadece olayın işlenişine odaklanmışız. allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin başkanımızın. failinde bir an önce yakalanıp cezalandırılmasını diliyorum. böyle adamlar toplum için zararlı kişilerdir.
  • ülke tarihinin en başarılı içişleri bakanı döneminde gerçekleşmiştir. şüphesiz ki, hemen bir twit atarak olayı açıklığa kavuşturacaktır.
  • tetiği çekenin kayınbiraderinin amcaoğlunun eniştesinin chp üyesi olduğunu iddia edip, chp'yi terörle suçlamazlarsa ne olayım.
  • çok yakın bir arkadaşımın akrabası olan şahıs. olayı en yetkili ağızdan yazıyorum; kan davalısı azmettiriyor. yapan kişi tetikçi.
  • ben bimin önünde yerde oturan adam görsem aklıma acaba parası mı çıkışmadı gelir. adam pusmus birini öldürecekmiş meğer... bala göte bu yaşa geldiğimi öğrendim...
  • pablo escobar zamanındaki kolombiya'ya döndü ülke ya. hiçbir şeye şaşırasım gelmiyor artık.
  • katil bilinçli bir şekilde kameraya alındığının farkında,
    zaten vuruşu estetik bir şekilde çok rahat yapıyor.
    muhtemelen bu cinayet, bir mesaj olması için bu şekilde tasarlanmış.
    hiçbir yer sizin için güvenli değil.
    elinde ekmek poşeti olan,simit satan,kahvede oturan sokakta dolaşan herkes azrailiniz olabilir mesajı verilmiş.
  • eğer aynı kişi ise, kars 'ta daha önce silahlı çatışmada bir kişiyi öldürmüş şahsın vurulması olayıdır.

kars'ta 2002 yılında bir tefecinin tahsilatciligini yapan kişi, tefeciye tahsil ettiği parayı vermiyor ve çöküyor. sonrasında ise ortalık kan gölü.

bunun bir hesaplaşmasıdır büyük ihtimal.

kars'ta tefeci tahsilatçı çatışması 4 ölü

ben baktım oraya buraya aynı kişi gibi duruyor vurulan şahıs. değil ise düzeltir edit yaparım.
  • kel bakan döneminde gerçekleşen cinayet. yakında beraber çekilmiş fotoğrafları düşer basına.
  • öldürülen kişi de eski bir tetikçi-tahsilatçı-mafya ve katil.. zamanında 20 milyarlık borcu, faiziyle 40 milyar olarak tahsil edip sahibine ödememiş, tartışınca da vurup öldürmüş.. (ben de inşaatçı, galerici filandır demişim saf saf). mercedes'in sebebi anlaşıldı mı sevgili ekşiciler? yeterince açık mı? ha bir de çok milliyetçi bir vatanpervermiş bu arkadaş.. bayrak inmez, ezan susmaz, evet..
hesabın var mı? giriş yap