59 entry daha
  • liverpool'un bir adım önde olduğu maç... şöyle bol gol olsa da tadından yenmese...

anket
  • tottenhamın kazanmasını istediğim maç.

tottenham’ı diğer zengin kulüplerle karıştırmamak gerek. manchester city ve psg gibi en iyisi kimse onu alalım para bizde mantığında değiller. oyuncularına tek tek baktığında hiç biri barcelona’da, madrid’te, münih’te ilk 11 başlatılmaz. yani top class gösterilen oyuncuları yok. liverpool ise salah, firmino gibi iki top classa sahip ve başlarında dünyanın en iyi 3 hocasından biri var.
    liverpool buralara illaki gelir tekrar. belki seneye belki 10 sene sonra. ama tottenham öyle aman aman bir takım değil dünya futbolunda. bu sene belki bir daha 50 sene gelmeyebilir onlar için. bir ilki yaşasınlar isterim
  • beşiktaş’a 8 atmasına rağmen tüm cihangir solcularının, çakma entellerin desteğini alması sebebiyle liverpool’un kaybetmesini can-ı gönülden dilediğim vasat maç. maç sonunda değil yalnız yürütmeyecek, yürüyecek halleri kalmayacak liverpoolluların. cimbom mudur bonibon mudur nedir bilmem malum takıma 6 tane atmış, 2010-2011 sezonunun büyük şampiyonu fenerbahçe taraftarı olarak sonuna kadar tottenhamı destekliyorum. loserpool kaybetmeye mahkum.
  • bana kalırsa ajaxın hak ettiği maçı mouranın üstün performansı önceki turlarda son un aynı şekilde bireysel muthiş performansları tottenhamın en büyük silahı olmuştu.liverpoolun bireysel konuda tek bocaladığı maç barcelona deplasmanıydı. onun dışında sert savunma ve başarılı kontralarla sezonun net en dişli takımıydı.tottenham sevdalıları muhtemelen daha fazla olabilir(özellikle bjkliler)ama liverpoolun geçen sezon final kaybettiğini düşünürsek bu sezon hata yapmayacağını düşünüyorum.tottenham hücum silahları iyi tutulursa 2. yarı maç çözülecektir. jurgen klopp gibi analiz ustası bir teknik adam bunları çoktan düşünmüştür.
  • liverpool'u destekleyecegim. ama looser kimliğini nereye saklayacağız bilmiyorum. tottenham taraftarı daha çok egleniyordur şuan. liverpool taraftarı maçi daha gergin izleyecektir.

liverpool için bu gece(maçtan önceki son gece) daha uzun olacak. bari mane salah filan uykusuzluk yerine ibadetle geçirse uykusuzluk daha tedirginlik yaratir.

totem editi: transfer yapmadan takimi buraya kadar getirmek peri masalı olacaktır ve peri masalları mutlu biter
  • maç öncesi başlığın altı yine sikimsonik tahminlerle çöplüğe dönecek.

500 kişi bir şey söyleyecek, bir ikisi tutturacak, sonra "biz demiştik" deyip kendi tahminine bakınız verecek.

skor tahminlerinizi merak etmiyoruz alooooo!

tanım: kulüpler, futbolcular, teknik ve taktik konusunda güncel bilgiler beklediğimiz maç.
  • adam gelmiş uzun uzun beşiktaş şöyle, galatasaray böyle diye paragraf döşemiş, zahmet edip sonuna da favorim liverpool demiş, allah bildiği gibi yapsın senin gibileri ne diyeyim..

favorim ve tuttuğum taraf tottenham, arkadaşa özendim ben de öyle yazdım..
  • bitimde kloop 'un merdiven altı diplomasız bir dişçide yaptırdığını tahmin ettiğim porselenleriyle sırıtacağı maçtır.
  • bana beşiktas ile ilgili anlamsız bir entry okutan maç başlığı olmuştur.
    son yıllarda hızla artan liverpool romantizmine inat tottenham'ı destekleyeceğim maç olacak. 2010'ların ortasında azalmasını umuyordum fakat klopp ile tırmanışa geçen bir romantizm oldu yine.

gönlüm tottenham dese de liverpool'un favori olduğu maç.
  • pochettino hocamın loserpoollu bebelerin eline verecegi maç. tottenham tarih yazacak.
637 entry daha
hesabın var mı? giriş yap