şükela:  tümü | bugün
  • nihayet...

halklarımızdan sonrasını okumadım.
  • içeriğine bolca doğa, hayat, özgürlük, barış ve demokrasi sıkılmış bir zehir salatası olan açıklamalardır.

(bkz: yersen)

bunlar gerçekten türkçeyi en iyi kullanan insanlar. kelimelerini öyle bir seçiyorlar ki; teröristleri destekledikleri, kardeşi kardeşe kıydırmak istedikleri, arabaları ile terörist taşıdıkları, hendek olaylarına destek verdikleri aklınıza bile gelmiyor.

demokrasiyi sadece demokrasiye layık olanlar için istiyorum. ihanet içinde ne kadar insan varsa hepsinin başına devletin demir yumruğu insin.
  • bir satır bile atatürk ilke ve inkılaplarina atıfta bulunulmayan açıklama.
  • su an ikinci baris sureci, bu sefer anam avradim olsun ki bu harbi çözüm süreci bak
    analar aglamasin filan deseler gotleri baslari oynaya oynaya gidip akp'ye koltuk degnekligi yapacak tipler gelmis aciklama yapıyorlar ya. he anam hee heee, heeee, sizsiniz tamam.
  • 6 milyon seçmeninizle ortadoğudan yer beğenip kurmak istediğiniz ülkenizi kurabilirsiniz. türkiyeyi bir salın be artık yeter amk .siz gitseniz ülkedeki her şey düzelecek.
  • pkk ‘nın silah bırakmasını şuan hdp akpden daha çok istiyordur belki de inan’ın pkk olmadan mhp de akpde olmayacak
  • kimse kimseyi ırkı ile görünüşü ile falan ayrıştırmıyor bu ülkede. her ülkenin kendi kuralları vardır. sen bir ülkede dil, bayrak, toprak vs değiştirmek istersen ve bunu silah zoruyla yaparsan terörist olursun. abd de siyahiler dış görünüşünden dışlanıyor bu apayrı bir şey. siyahiler eline silah alıp amerikan ingilizcesi kullanmayacağız, afrika kabile dili gelsin istiyoruz demiyor mesela. yaşadığımız ülkede birisi, başka birisinin tipi ile dalga geçse senden önce ben kırarım o adamın ağzını merak etme.
  • mhp ne ise hdp de odur. hükümet için ikiside yedek oyuncudur.
  • yine mi revizyona gitmişler?
    mına kodumun liboşları
  • bölücü bir oluşumun yaptığı açıklamadır.
    istiklal mahkemeleri kurulduğunda da bol bol açıklama yaparsınız merak etmeyin. şimdi hainlik yapmaya devam edin bakalım, gün geldiğinde türk milleti sizden her şeyin hesabını soracak.
    türkiye cumhuriyeti topraklarında insanca yaşamak varken huzursuzluk çıkarıp kürtleri devlete karşı kışkırtıyor ve pkk'ya her türlü desteği veriyorsunuz. atatürk'ü ve ülkemizin diğer değerlerini her fırsatta aşağılıyorsunuz.
    hdp'ye oy veren kim olursa olsun düşmanımdır.
    hdp'ye en ufak bir sempati duyan herkes düşmanımdır.
    düşmanımızdır.