• bugün semt pazarında fark ettiğim durumdur. sonunda taş yiyeceğiz sanırım.
  • bamya demek marlboro’daki r harfi demek, halı sahadaki taç çizgisi demek, gereksizler gereksizi bir sebze, oyna devam.
  • şaka maka çocuklara yarayan durumdur.

(bkz: çocukken bamya yemek)

not: bamya 20 tl oldu diye en ucuz yiyecek de 20 tl olmak zorunda diye bi şey yok duyar kasıp üzerime basmaya çalışmamanız rica olunur.
  • ben kendimi bildim bileli bamya hep pahalıydı. bu normal bence. tabi buradakiler bizi yıllardır kazıklamıyorsa!!!
  • kafa hariç 20 tl

boyu değil işlevi önemlidir önermesinin ispatı niteliğinde etiket bilgisi.

bu durumda bir takım ters orantılar, korelasyonlar, bağıntı ve fonksiyonlar ve de tabii metaforik alegorilamasyonlara göre bamya 20 tl ise patlıcanın taş çatlasın 9-12 cm şey yani 9-12 tl aralığında olması gerekmektedir.

not: çok ayıp entiri oldu.
  • bamya tuzla ‘da yetişir şuan bırak tarım alanını adam atacak yer yok
  • iki haftadir kiş icin hazirliklara basladim. barbunya, fasulye 5, bamya 15, domates 2 lira. pazara cikarkem bankaya ugrayip para cekiyorum ekstradan.

ayrica kuru bamya corbasi icmemis kimseler bamya yedim demesin. bulursaniz tadina bakin, kacirmayin, bamyayla yeni bastan tanisin, seversiniz.
  • kendimi bildim bile kilosu yüksek fiyatlara satılan bir sebze. yani sadece son zamanlarda fiyatı artmadı hep böyleydi.
  • +ne yiyeceğiz ?
    -zıkkımın kökünü yiyeceğiz.
  • kurutulmuş minik bamyanın kg fiyatı yalnış hatırlamıyosam 150 liradır.çok şaşırmadığım fiyat.
hesabın var mı? giriş yap