• artık nasıl bir ligimiz varsa, iki maç kazanıyoruz avrupaya gitmeye oynuyoruz, iki maç kaybediyoruz küme düşmemeye oynuyoruz. lan yeminle anadolu takımı desteklemenin keyfi bambaşka.
    ankaragücümün aldığı bu galibiyetle ligde kalmak yolunda büyük bir adım attığı maç. ayrıca daşşağınızı gezdirenler yesin lan orgill ve boyd.
  • bu gidişle orgil'imizin ankara'ya kadar takla ata ata geleceği maç.
  • çok zevkli geçmekte olan maç. bunda forvetlerin iyi, savunmaların kevgir gibi olmasının da payı var tabii.

devre biterken durum 2-3 ankaragücü lehine. ikinci yarıda da taraflardan 2-3 gol bekliyorum. 4-4 falan biterse şaşmamak gerek.

ekleyelim : birkaç haftadır izliyorum. bu orgill'i kim bulduysa bravo. bizim slimani ve frey'i topla, 5'le çarp, öyle bir adam.
  • işte premier lig bu tadında süper lig maçı. dakika 41, skor 2-3.
  • turkish premier league. başka da sözüm yok.

(bkz: ne maç oluyo yalçın be)
  • bu yabancı sınırı türkiye ligini inanılmaz bir hale getiriyor. her takım her takımı yenebilecek durumda. bakıyorsun lig sonuncusu lig ikincisinin yüreğini ağzına getiriyor. sondan bir üst sıradaki takım lidere sahayı dar ediyor. ilk yarının sonuncusu şu an önüne geleni üst üste diziyor. ilk yarı dibe doğru koşan ankaragücü transferleriyle hayvan gibi bir takıma dönüşüyor. en güzeli ne biliyor musunuz? saçma sapan yerliler değil gerçekten mücadelenin içinde var olabilen yerliler sahada yer alıyor. şu sistem 4-5 sene daha devam etsin ben bambaşka bir türk futbolu bekliyorum.
  • bu nasıl gol nazım
    tam bir gol düellosu 30 dakika da dört gol..
    durum 2-2
    inşallah ankaragücü alır...
    bıraktık işi gücü saldır ankaragücü
  • mustafa hocanın bu kadar toplama ve ucuz maliyetli kadroyu 4 5 haftada canavar gibi takım yaptığını kanıtlayan maçtır. adama helal olsun. ayrıca orgil geçen maç, bu maç coştu gidiyor eminim bizim kütük slimani'nin 1/5 fiyatınadır ama 10 kat faydalı. vizyon bu işte. helal ankaragücü. yırttın artık paçayı. antalya bildiğiniz gibi biraz nazım, biraz dukara gerisi vasat. sene boyu savunma oynayıp iki üç haftadır hücum yapmaya kalkınca bir ton hata patlıyor tabii.
  • nazım sangare'nin maradonavari gol attığı maç. saldır antalyasporum.
  • devre arasinda ankaragücünü basina senol günes gecse, antalya maci 4-3 alirdi.

demek ki neymis? skor ayaginda top tutarak korunurmus..
hesabın var mı? giriş yap