• kendime aldım 1 tane. yalnız oynamayı sevmediğim için arkadaşıma da hediye olarak aldım. arkadaşımın meşgul olup, benimle oynayamaması ihtimaline karşın da pek sevmediğim ama playstation sahibi olan başka bir arkadaşa da hediye olarak aldım.

normalde 1140 lira tutması gerekiyordu ama %9 indirim sayesinde 1037 lira ödedim. kargonun da ücretsiz olması güzel oldu.

güncelleme: eskiden yukarıda, bir oyuna 350 veren insanlara hakaret içeren bir entry vardı. silmiş mi nolmuş bilmiyorum.
  • aral denen şirket yüzünden yapılan eylemdir.
  • bir oyuna 350tl vermek değil; dışarıda 60 dolara satılan oyuna 350tl verip, aralı zengin etmek enayiliktir. ikisinin arasında fark var. nice oyunlar/edisyonlar var ki bırak 350tlyi, 350 dolara satılığa çıksa havada kapılabilecek.
  • döviz ile digital alındığında, steam'den alındığında, tr psn'den alındığında, spottan alındığında verilmeyen paradır. dnr'da keriz düdüklüyorlar. geçen gün çocuğun biri ps3'e fifa 17 aldırdı babasına 250tl'ye.

pahalıdan giriş yapıldıktan sonra fiyatları güncelleme gereği bile duymuyorlar. digital olarak 20 tl'ye alabildiğin oyunu adamlar 150 tl'ye satıyor. alan alır almayan sikimizde değil kafası.
  • hangi oyuna? broadway oyununa verilir mesela.
  • aral ithalat denilen dolandırıcılar varken bu ülkede kutulu oyun falan alınmaz canım kardeşim. geçtim steam'i, euro üzerinden satış yapan origin bile yeri gelince bu adamlardan ucuza oyun satıyor.

bunu yapan kişi zaten bilgisayardan anlayan oyuncu falan değildir. konsolcu da değildir zira onlar da playstation store falan kullanıyor bildiğim kadarıyla.

bunu yapan ve aral gibi bir firmanın hala batmasını engelleyen kişiler, çocuklarına oyun alan ve mevzuyla alakalı olmayan anne babalardır.
  • fifa'ya para verip alana müstehak. keşke 3000 lira olsa.

siz ne anlarsınız lan oyundan?
  • konusu geçen oyun kadıköy yazıcıoğlu işhanında 250 tl'dir .
    eğer geçen sene den kalan bir iki dandik oyununuz varsa onları da 50-60 tl ye sayarlar .
    internette 350 tl olarak gördüğünüz oyunu jelatinli bandrollü haliyle maksimum 200 tl ye alabilirsiniz
  • almayın bu kadar basit.
  • kimisi 1 gece dışarı çıkar yer içer bu parayı harcar, kimisi ise evde oyun oynarak harcar sizene? bu 1 oyuna x tutarındaki parayı dünyada milyonlarca insan verebiliyor şu zevkleri tartışmak gerçekten saçmalık...
hesabın var mı? giriş yap