• orospu çocuğu diye bağıran adama lan camidesiniz pezevenkler demeye çalışan bir abi de dikkat çekiyor.

ne memleket ama.
  • 'canlı bomba şu anda linç ediliyor'
    |||||||||||||||||||||||||||||||||||%72|||||||||||||

"canlı bombanız linç edilirken arkanıza yaslanın ve adana'nın eşsiz insanının keyfini çıkarın."

- windows adana edition
  • 2. entry'deki yazar arkadaşın bahsettiği durumun adana'da yaşanma şeklidir.

adana'da yaygın düşünce bombanın tekmelenerek imha edilebileceği yönünde olduğu için cemaat kaçmak yerine "depiklemek" suretiyle canlı bombeyi etkisiz hale getirmeye çalışıyor.

amatör videodaki yorumcu ve kameraman arkadaşın halkı telkin eder açıklamaları da ağızda güzel bir tat bırakmıştır.

"canlı bonba yagalandı şu anda linç ediliyor"

sinirlerimiz bozuldu iyice anasını satayim. başta memleketim sonra komple türkiye rehabilitasyondan geçmemiz lazım
  • kırmızı kablo mu mavi kablo mu sorusunu düşünmeden ikisinin birleştiği yere temassızlık tekmesi atan yurdum insanlarının karıştığı olay.
  • adamların coşkuya bakılırsa "1 temmuz 2016 adana'da canlı bomba sevinci" filan diye düzeltilmesi gereken başlık. adamlar resmen çocuklar gibi şen, basıyo tekmeyi, basıyo tekmeyi. bir de anında yayın yapıp "canlı bomba şu an linç ediliyo!.." diye haber veriyorlar.
  • bu başlıkta canlı bombayı döverek etkisiz hale getirmekle dalga geçen arkadaşlara sorarım: metrobüstesin, yanındaki adam alahakbaaar dedi ve bombanın pimini tutuyor 2 saniye sonra patlayacak. geri dönüp 2 adım atamadan parçalanmak mı? yoksa bombacıyı sersemletip elinden %1 ihtimal bile olsa ateşleme düzeneğini alıp kurtulmak mı?

sen seç. embesil seni.
  • adana da bundan sonraki muhtemel canlı bombanın kendini patlatmadan önce kendine soracağı ilk soru: lan ya patlatamazsam!
  • https://www.youtube.com/watch?v=zfafkkbfu-e

videoda bir abinin arkadan caminin içinde "orospu çocuğu" diye bağırdığı duyuluyor. ulan sdjkbfsdjkfjsdjndsfjndsf durduk yere bi de camide küfredip günaha girdi iyi mi?
hesabın var mı? giriş yap