• twitter’da dolanan bir fiyat listesi var, linki şöyle bırakıyorum fiyat listesi

3 sene önce başladım bu illete, o zamandan beri mükemmel bir ivme ile zam uygulanıyor. nasıl bırakırım yerine neyi koyarım bilemiyorum, tavsiyelere açığım.
  • sahte liste. listede ki sigaraların bazıları aylar önce piyasadan kaldırıldı.
  • ahhaha. gercek mi bilemiyorum ama eğer gerçekse tütünden yapılan sarma sigara satışının engellenmesi yasasının yürürlüğe girmesi ile birlikte okunması gereken olay..
  • anasını sikeyim ya. amına koyayım bir ufak zevkimiz var sadece. bir buna dadanmadıkları kaldı. bununda anasını sikerler artık.
  • bilemiyorum altan
  • demin touch blue almak istediğim marketçi abi söyledi, yokmuş, zam gelecek diye sigara vermiyorlarmış marketlere.
  • bütün marketler stok saklamaya başladığı için inandığım hede.

bunlar da batsın da mutlu olalım.

editşın: boşuna küfür etmeye veya ''istediğini satma özgürlüğü var'' demeye gelmeyin. zam geleceği zaman stok yapmak ve pahalı fiyata satmak şark kurnazlığı ve şerefsizliktir. eğer bunları savunursanız pandemi dönemi 20 tl'ye maske ve 50 tl'ye kolonya satanları da desteklemiş olursunuz.
  • 29 haziran diyor görselde. bugün zamlı almadıysanız yalandır zaten.
  • sağlıklı olmamız için devletimiz her şeyi yapıyor sağolsun.
  • (bkz: mpower)
    r'si büyük harfle.
hesabın var mı? giriş yap