• başlık gibi sorunsalın kendi de müthiştir. şimdi açıklamak gerekirse, özellikle 7 haziran süreci v.s. ile cnn türk gezi sürecindeki leş tavrından biraz uzaklaşıp, moronlara hitap etmeyen bir haber kanalı profiline bürünmeye başlamıştı. ancak sonrasında başlayan ve artık mide bulandıran, pik yapan yalama süreciyle nefretimi celbetmeyi başardı. ntv, habertürk gibi kanallar zaten 6-7 senedir allaha emanet. alo fatihlerden, oğuz hakseverlerden herhangi bir haber alabilmek mümkün değil. hatta a haber, kanal 24 gibi kanallar bile bu ntv-habertürk-beyaz tv lağımından daha az itici geliyor, en azından delikanlı gibi safları belli.

periskop yayını yapan ruşen çakır'ı da evdeki tvde açamadığımıza göre, biz hangi haber kanalını izleyecez amına koyim. evde turkcell tv var, dün akşam çıldırıp fanatik militan halk tv, ulusal tv falan izliyim bari dedim onlar da bizim platformda yokmuş. ben her olaydan sonra twitterı takip etmeye çalışmaktan, kanallarda orospu çocuğu tıyniyetine sahip olmayan yorumcu aramaktan, biraz olsun onuru gururu omurgası olan spiker v.s. bulmaya gayret etmekten bıktım aq, hakikaten biz hangi kanalı izlicez?
hesabın var mı? giriş yap