şükela:  tümü | bugün
  • isveç'te oynanacak olan dünya kupası play-off mücadelesi.
  • hakem triosu
    cüneyt çakır
    bahattin duran
    tarık ongun
    olan maç.

ibrahimoviç milli takımı bırakmış olmasaydı bu akşam cüneyt çakır'ı tokat manyağı yapabilirdi.

edit: maç tv 8,5'da.
    digiturk 55. kanal
  • maç başlar başlamaz olay çıktı.

gerekirse taş ve sopalarla oynansın, yeter ki ms2 gelsin dediğim maç.
  • cüneyt çakır'ın 2 dakika 50 saniyede 3 faul çaldığı maç.
    ikisi doğru bir yanlış faul kararı ile maça başladı. top oynatmayacak belli oldu.
    zırt pırt düdük çalıyor.
  • isveç'in hayvan gibi şey yaptığı maç.
    o nasıl yüklenme, o nasıl pres.
    böyle devam ederse italya çok zorlanacak gibi duruyor.
  • 32.dakika geride kaldı.ortada giden bir maç,takımlar birbirlerine üstünlük kuramadı.
    italya sanki isveç'i gözünde fazla büyütmüş gibi.
    zlatansız isveç'e karşı bu kadar kontrollü oynamak yerine daha fazla hücum etseler sanki daha iyi olur.
    belotti ve immobile'yi aynı takımda izlemek gerçekten bir heyecan uyandırıyor.
  • ventura bunağının maça orta sahanın göbeğinde de rossi dede ve defansta barzagli dedeyle çıktığı maç.
    koskoca italyada bir tane sol bek/sol açık yok mu hoca darmian çöpü ilk 11de maça başlıyor ?

bernardeschi yedek, insigne yedek, jorginho yedek, florenzi yedek. ne yapmaya çalışıyorsun ventura ibnesi ben anlamadım ki.

lan karşındaki takımda 11 oyuncuyu toplasan kendi kadrondan tek bir oyuncunun kariyeri etmiyor, isveçle mi oynuyorsun yoksa brezilya ile mi.
  • ilk yarı için konuşmak gerekirse isveç’in çok iyi bir futbol oynadığını söyleyebiliriz veyahut dün bizim milli takımı izledikten sonra bugün isveç’in oyunu bana mükemmel gelmişte olabilir.
  • son 15 dakikasına isveçin 1-0 önde girdiği maç.
  • ısvec resmen milli mucadele veriyor. helal olsun adamlara...