şükela:  tümü | bugün
  • saat 19:00 da başlayacak stsl 21.hafta mücadelesi. tribünlerin futbolculara gerekli uyarıyı yapacağı, ligin önemli olduğunu hatırlatacağı maç.
  • optik başkansiz cikacagimiz 367. lig maci.
  • sayın vagner love'ın en az 2 gol atacağı maçtır.
  • tribunlerin maç önü fuybolculara iyi bir ders vermesi gereken maç. cagirmazlar mi, sessiz protesto mu yaparlar bilmem ama bu oyuncuların kulağının çekilmesi lazım.
  • karabük için şimdiden talihsiz bir maç.
  • optik başkan diye sayıklayan tinercilerin izlememesi gereken maç. beşiktaş'ın elit taraftar grubu ne zaman taşın altına elini sokacak da bu tinercilerden kurtulacağız merak etmiyor değilim. uyuşturucudan içeride yatmış bir adama güzelleme yapan beşiktaş taraftarı falan değildir. hayreti mucip.
  • mhk'yı tanıyorsam hakemi ali palabıyık olacaktır. saha kapama almayız inşallah.
  • beşiktasımızın kazanacağı maç olacaktır. bu işin artık lami cimi yok.
  • bilet çıktığı gün almaya çalıştım kalmamış. yani bu maç full mü olacak anlamıyorum. tamam 32 bin civarı kombine kalan 6.7 bin bu kadar çabuk bitemez karabük maçı için. 2 fener maçında bilet hayal o zaman.
  • bunca yıllık ömrümde ilk defa beşiktaş maçı varken istanbul'dayım fenerli sevgiliyi beşiktaş semtine götürdüm büyülendi karabük maçıyla tamamına erdirmekti niyetim kendisine yakışanın siyah beyaz olduğunu göstermekti lakin bilet bulamadım orta sıralar bizi aşıyor maalesef. maça gidemeyecek olan biletini devretmek veya 80-100 arası satabilecek olan renkdaşlarım varsa ve bana ulaşırsa bunca yıldır aktifbank mevzusu yüzünden uzak durduğum passo üyeliğini alacağım beşiktaş'a +1 eklemek adına.
    edit : kartalyuvası'ndan formalar alındı eski sezon olsalar da.