• maç exxen dışında tv8,5'tan canlı yayınlanacak.
  • chelsea'nin kupayı müzesine götürdüğü süper kupa maçı. tuchel yine kazandı kumarı.
  • digitürkte tv 8,5 yok mu ya. nereden izleyeceğiz olum biz bu maçı. exxen’e 1 lira vermem. bedava verseler dahi izlemem. tiksiniyorum.

edit: maç bitti nerdeyse ama gelişmiş kurulum ile tv8,5 u buldum. frekansı girin. aramayı yapıp kaydedin. çıkışta kumandanızın mod tuşu ile digitürk ve harici diğer kanallar arası geçiş yapabilirsiniz.

tv8,5 frekans
    f:12356
    p:yatay
    s:7100
  • yani çok afedersin ama exxen nedir amk dediğim karşılaşma. dünyada hangi ülkede bir karşılaşmanın sadece dijital platformdan yayınlandığı görülmüş de bunlar tv’de vermeyip sadece exxen’den verecekler.

şampiyonlar ligi ve süper kupa izlemek için insanları mecbur tutup exxen üyeliği satacağını düşünüyor herhalde ama avucunu yalayacağına eminim. ayrıca hadi herkes üyelik aldı diyelim. internet yayını uydu yayını gibi değil. donma riski var, geriden gelme durumu var. böyle bir durumda maç yayını mı olur. exxen ancak yan yayıncı olabilir bu durumda. keşke maçları direkt olarak s sport yayınlasaydı.

edit:tv 8.5’tan yayınlayacakmış. entryi girdiğimde maçkolikte ve haber sitelerinde tek yayıncı olarak exxen’i gösteriyordu ve anlamsız bir durumdu. bu iş exxen ile yürümez acun efendi.
  • hobaaaa kepa oyuna girdi dk.119.

penaltılar için oyuna girdi amk sanırsın buffon.
  • jorginho penaltısı özlemiştim yine kavuştuk çok şükür.
  • amerikan kanalından izliyorum; spiker pulisiç'e sürekli pulisik diyor. türk bir spiker dese ekşiciler kesin linç ederdi.

edit: bir çaylak arkadaş, pulisiç'in kendisinin isminin pulisik diye telaffuz edilmesini istediğini bildirdi. bu yanlış bir telaffuz ama böyle istemiş.
  • https://reddiitt.soccerstreams-100.com/

şikayet edebilirsiniz. hem de yabancı spikerlerle bir sürü link var.

http://www.ovostreams.com/…helsea-vs-villarreal.php
    bu da direkt ingiliz spikerli link direkt şikayet edin.
  • rüdiger'in hareketine kırmızı kart vermemek tamamen art niyetlidir. uefa içindeki ingiliz lobisi mide bulandırıyor.
  • rüdiger ve chalobah'ın bir önceki tottenham maçında olduğu gibi yine çok iyi başladığı maç.

takım yarı sahaya yerleşince yanlara açılıp zouma'yı sarkık libero gibi geride bırakıp marcos alonso, kovacic ve kante, odoi ikililerine yanaşıp destek veriyorlar.

üçlü popüler oldu diyoruz da, üçlünün de bir sürü versiyonu var, tuchel'in üçlüsünü izlemek ayrı bir zevk.

ayrıca rüdiger iki kere derin top denedi, ikisi de çok iyiydi, rüdiger yükselişini hala sürdürüyor, çok başka seviyelere gidecek bu gidişle.
hesabın var mı? giriş yap