• saat 8:50 olduğu halde gram azalma olmayan karşıyaka-bornova çevre yolunu pert etmiş trafiktir. yok böyle birşey.
  • saat 8:50 de trafik mi azalır la.
    (bkz: istanbul trafiği)
  • karşıyaka -bornova arası sanırım 15 km falan. adamlar beylikdüzünden gebzeye trafik görmedikleri için bu küçük sürprizler onlara kaşıntı oluyor sanırım.
  • dört sene istanbul'da yaşamış bir izmirli olarak gülmeme neden olan trafik.

izmir'de trafik sorunu falan yok gençler.

tramvay inşaatı nedeniyle alsancak trafiği var o da geçici.

tramvay demişken tramvay yavaş falan değil, istanbul'daki kabataş tramvayı da aynı hızda.

edit: izmirliyim diyorum, döndüm memlekete diyorum, adam liseli diyor, tır şöferi diyor, trafikle övünüyor diyor. :))) izmir'de gördüğünüz şey trafikse mecidiyeköy auschwitz'dir, cehennemdir , elli akp'li arasında kalmaktır. :) aziz kocason az bile yapmış, beş şerit tramvay yapsın ahahahaha
  • pazar sabahı istanbul trafiğine eş değer arkadaşın isyan ettiği trafik..
  • izmir'de olaydım da çekmeye razıyım diye iç geçirtmiştir.

(bkz: izmirli)
  • gelmeyin arkadaş gelmeyin bokunu çıkardınız izmir'in de gemeyin
  • şu 'istanbul trafiği varken , bu trafiğe laf mı ediyorsunuz' culardan illallah geldi yeminle.
    istanbul'unuza da size de . trafikle havalara girmek nedir , nasıl bir saçma egodur anlamıyorum.
    izmir' in istanbul'a benzemesini istemiyoruz.
    göçüp göçüp geliyorsunuz. trafiğin içine edip bir de 'hahaha bu da bir şey mi?
    'diye üstüne bir de tüy dikiyorsunuz.
    evet bu da bir şey kardeşim.
    izmir'in kendine münhasır halinden memnunuz .1 - 1,5 saatte bir ucundan diğer ucuna gidebilmeyi de seviyoruz.trafiğin böyle çıkmaza girmesini de istemiyoruz. sizin gibi istanbul trafiğine meraklıları da istemiyoruz.
    kalın yerinizde , gelmeyin!
  • şu herhangi kötü bir durumu da hep daha kötüsüyle kıyaslayanlara da ayrı tavım. sana göre az olabilir ama bir izmirli için çok trafik annecimmiş işte, ellerinden bu kadar sıkışık trafik gelmiş n'apsınlar? kusurlarına bakma istanbullu kardeş.

tanım: işe gidiş ve dönüş saatlerinde bayburt hariç hemen her ilde olan trafiktir.
  • aziz başkanın yerinde olsam akşenerin engellenmesi için dua ederdim. yıllardır nasılsa izmir halkı akpye oy vermez diyerek berbat bir yönetim sergilediler. alternatif parti 2019'da seçime girebilirse chp seçimi 3. parti olarak kapatır rezil olur.
    karşıyakada tramvaydan memnun değiliz, efsanevi dolmuşlarımız, tramvay para kazanamıyor diye kaldırıldı ama hadi yine kendine ait bir yolu var tramvayın, anlıyoruz. ancak alsancaktaki tramvayı anlamanın imkanı yok. normal taşıt yolunu kullanacak bir tramvay hattı bizim ne işimize yarayacak? karbon emisyonu azaltıyoruz diyorsanız, bugünler de inşaatlar nedeniyle çalıştırılan araçlar kaç otobüsün karbon emisyonuna eşdeğer.
    mavişehir'e bir vapur iskelesi yapıp 5-6 tane yeni vapurla hayat daha güzel olmaz mıydı? olurdu hem böyle trafikte olmazdı.
hesabın var mı? giriş yap