• ışe okula gidiş saatinde insanları ordan oraya koşturan rezalet. siyaset insan için çalışması gerekirken insanları sefil etmeye yarıyor bu ülkede, yine bunun bir başka örneği. yettiniz artık #tamam.
  • ben 2018 yılının türkiyesinde bunları görmek istemiyorum ama ilkel anlayışla siyaset yapılınca maalesef kaçınılmaz bir durum. nedir miting ya. bangır bangır bağıran otobüsler, minibüsler. hangi devirde yaşıyoruz dedirten saçmalıklar silsilesi.
  • şanslı olduğum için işe sadece yarım saat geç kalmama sebep olmuş rezalet. bir mesai gününün sabahında koca şehrin göbeğinden geçen ana arterleri, böyle saçma sebeplerle trafiğe kapatmaya kimsenin hakkı olmamalı. hele yol kapatmak için kullanılan o çirkin hafriyat kamyonları yok mu, kendilerini yolu dik kesen şekilde park halinde her gördüğümde kan beynime sıçrıyor.
  • devlet çalışanı olan şahsıma 1 saat mesaiden kaybettirmiştir. neyse ki evim yakın, miting alanına yakın iş yerine giremeyince dönüp arabayı eve bıraktım. evden dolmuşa binip yakın bir yere kadar gittim, binaya yaklaştım, o da ne? eller yukarı arayacağız dedi polis. miting düzenleyenlerin devlet çalışanına bile güveni yok. akp çoğunluklu kurumda herkes sövüyor. bu işi başka bir parti yapsa vatan haini falan ilan etmeye başlamışlardı.
  • ameliyathanedeyim şu an sıhhiyede, beyin tümörlü bir hasta nöbet geçirmiş halde yatıyor ve yeni yeni kadro tamamlanabildi. normalde 8 buçukta ameliyat başlayacak ve nöbet getirmeyecekti hasta.

çukurambardan 2buçuk saatte geldim, o da arabayı gar otoparkına bırakıp taksiye binip yürüyerek.

allah belanızı versin.
  • cumartesi pazar yapsa o kadar işçiyi çalışanı zorla otobüslere doldurup mitinge kalabalık yapmaya götüremeyeceklerdi.

ayrıca milli bayramdan örnek verip akp'yi güzelleyerek daha fazla rezilliğe kucak açanlar var. anlayın artık bu ülkeyi bok çukuru haline neyin getirdiğini. milli bayram herkesçe kutlanan ulusa ait özel gündür ve hiçbirinde bu kadar amaçsızca yol kapanmamaktadır. kapanan yol da kutlama yapanları korumak içindir. bu mitingde kendi g.tlerini korumak icin saatler önce her yol kapatılıyor. belediye otobüsleri kendilerine tahsis ediliyor. ambulanslar yolda kalıyor, insanlar işe havaalanına gidemiyor. ne için? birinin kendi yüksek egosunu tatmin etmek için.
  • ankara'da diger yapilan bircok etkinlikten farkli olarak trafigi etkilemis insanlari cileden cikarmistir.
  • servisle ankara turu atıyoruz şu an. öyle bir döngüye girdik ki şuradan rahat gideriz, burası boştur derken yenimahalle'den hasköy'e geldik. kızılay'a ulaşmaya çalışırken havaalanına varmak üzereyiz. hiç görmediğim semtleri gördüm. kulağımda çok güzel bir müzik çalıyor ankara üniversitesi radyosunda, elimde attila ilhan'ın batının deli gömleği kitabı, resmen mutluluktan ölmek üzereyim. teşekkürler sayın cumhurbaşkanım. her gün miting, toplantı neyin olur inşallahüteala.
  • hala işe gidemedim gençlik kolları kongresi mi ne varmış haşmetlide katılacakmış mışta mış.. heryer kapalı aq. durdum yolu kapatan kamyoncuyla sohbet ettim. adam görev kağıdını gösterdi dün gece 21:00 den beri ordalarmış. vay babayın kemüğüne diyip devam ettim. birçok farklı yol denedim ama nafile iş yerime gidemiyorum. çektim benzinciye oturuyorum öyle mal gibi.. insan nasıl bu kadar düşüncesiz oluyor valla hayret ediyorum. iş saatinde yol kapatmak gerçekten saçmalık..
  • bizim salondan banyoya giden koridoru bile kapatmışlar, yatak odası üzerinden geçiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap