• hep karaborsacılar, şerefsizler, 100 liralık bileti 1000 liraya satan orospu çocukları falan yazılmış ben güzel bi'şey yazıcam.

şunu yazdığımdan beri beni takip eden bi' arkadaş varmış burda. kendisi "ben gidemiyorum al benim bileti sen git" diyerek dualarımla 1947 yapımı château cheval blanc şarabından ırmaklar akan bi' cennet köşesinde rezervasyonunu yaptırmıştı zaten, bi' de (para bile kabul etmeyecekti de) bileti aldığı fiyattan devrederek damarlarında kan yerine nur aktığını kanıtlamış oldu. kendisini huzurlarınızda dünyanın en iyi insanı ilan ediyorum. kozmos seni kutsasın.

pegasus airlines, doğa ana ve evren izin verirse buluşup kanatları var mıymış diye kontrol edeceğim bu arkadaş, "sende bi' tane daha bilet yoktur di' mi?" yüzsüzlüğüme karşılık aynı bloktan bi' arkadaşını da biletini çok az bi' farkla devretmeye ikna etti ve iyi insan olmanın nirvanasına yükseldi. kendisine pavyonda yedirip içirmeyi, rusa götürmeyi, nüfusuma almayı, üç dilek hakkı vermeyi, hattâ adını dağlara yazmayı bile teklif ettim ama kabul etmiyor.

çok güzel insan çok... aynı bloktan bileti 1000 euroya satmayı düşünen varmış ya. tl de değil bakın euro. o paraya gomez'i aldık olm manyak mısınız?

bu maça gitmek benim the bucket list'imde ilk sıradaydı. ikinci sırada da "kiss the most beautiful girl in the world" var, ki maça gelme vesilesiyle onu da aradan çıkarıcam. biraz da kıllanıyorum çünkü hayatımda ilk defa bi' işim böylesine rast gidiyor. uzmanlar uyarıyor: taş düşebilir, ayı çıkabilir, kıyamet kopabilir.
  • geldim.
  • 7 yaşındaki oğlumu götüreceğim maç. ona bilet alamadım ve eğer girmesine izin verilmezse kendisini yan koltuğumun sahibi kuzenime emanet edeceğim. biletimi ona devredip en yakın kafede izleyeceğim. oğlum için tarihi bir gün olacak, belki ilerde babam beni beşiktaş tan bile çok sevmiş diye düşünüp mutlu olacak.

bu mutluluğu oğlumla izlememe engel olurlar mı, passolig sonrası stada çoçuklar alınıyor mu, tecrübesi veya bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.
  • http://besiktasarena.com/…attach;attach=78389;image

"hmmm... kalırım lan ben bu takımda..."
  • cennet mahallesi finali gibi biten maç.
  • gecen hafta eren derdiyok ben hayatimda bu kadar yorulmadim diyor. kasimpasa sezon boyunca oynamadigi topu oynuyor. bu hafta bursaspor adeta sampiyonlar ligi finali oynuyormuscasina kendini paraliyor. kenarda hamza, sahada futbolcular... son dk. kaleciyi ceza sahasina yollamalar falan.

hayir kimse yatsin demiyorum ama bu iste bir teslik var. kazanmaya cik sahaya, oyna. ama hic bir iddiasi olmayan su maca sampiyonlar ligi finali muamelesi yapmak da biraz garip oluyor. bu maclar icin futbolculara tesvik primi gidiyor bence. baska izahi yok. dedim ya adam cikti, ben hayatim boyunca bu mactaki kadar yorulmadim dedi. neden ki? butun kariyerinde 10larca onemli maca cikmissin. almanya'da, isvicre milli takimi ile... neden bu iddiasiz mac kariyerinde en yoruldugun mac oluyor? bursaspor ha keza.

edit : mesaj atan tum iyi niyetli yazarlara tesekkur ederim. ben bu ulke soz konusu olunca pek de iyi niyetli olamiyorum. umarim siz haklisinizdir.

ayrica ne kadar dogru bilmiyorum ama bursa baskani tff primini galibiyet primi olarak aciklamis. (1.3 milyon tl prim kazansalar futbolculara dagitilacakmis)

bazi yazarlar dediklerimi yanlis anlamis. ben iyi oynamaktan, mucadele etmekten bahsetmiyorum. yarin yokmus gibi oynuyorlar. sakatlanma pahasina, kart gorme pahasina, bir sonraki maca yorgunluktan cikamama pahasina.
  • daha jelatini sökülmemiş stadta eski açık mı olur arkadaş. yeni açık yepisyeni açık filan deyin yapılış sırasına göre
  • saat 20'de voldafone arena'da başlayacak maçı şu hakemler yönetecek;

hakem: barış şimşek
    kıdemli yardımcı: uygar bebek
    2. yardımcı: mehmet metin
    4. hakem: serdar diyadin
    5. hakem: serkan tokat
    6. hakem: murat özcan

şu enty'e kadar 268 entry yazılmış ama hakem bilgisi yok, yarısı bilet ticareti. bu siktiğmin sözlüğünde ekşi market, ekşi duyuru diye bu işler için düşünülmüş siteler var ama şuraya ilan yazmaya izin veren moderasyon başlarında da kanzuk var. şu aralar sıçışta olsalar da git başlıklarına falan yaz. ulan maçtan önce biletçiler, maç sırası linkçiler, maçtan sonra kobracılar, komplo teorisyenleri, anacı bacıcılar bi' bitmediniz lan.

edit: senin de amk moderasyon gibi.
  • -stadyum muazzamdı
    -hücumda iyiyiz ama savunma leş
    -kalan 6 maç bu savunmayla kafayı yeriz. çok zor maçlar olacak
    -ismail kötü ötesi. daha kötüsü zor olur.
    -quaresma ilk yarı iyi ama 2. yarı sahanın en kötüsü. topsuz oyunda hayaletti. olcay yerine çıksaydı maçı farklı kazanırdık.
    -şenol hocanın 2 beki değiştirmesini garipsemedim ama 80 den sonra olması komedi. memnun değilse en geç 60 da en az 1 bek değişmeliydi.
    -hakem hosogaini 90 dakika sahada tutarak futbol katliamı yapmıştır. adam tek başına bursasporun 25 faulunün 20 sini yaptı ama atılmadı.
    -ilk goldeki 7 pas olağan üstüydü.
    -atiba enfesti
    -q17 gaza gelip bireysel şova dönmese ve sosa o topu verse maç 6-1 falan biterdi çok rahat.
    -bu ezici oyunla 2 gol yememiz gerçekten akıl almaz. şenol hoca bir şeyler yapmalı.

fenerbahçenin rakipleri bu sene 10-15 kırmızı gördü bildiğiniz üzere. beşiktaşın sadece 2 ve bunların ilki ligin 1. haftası 2. si 90+3 de bugün oldu. hakemler olmasa şuan bırak konyayı başakşehirle 3üncülük mücadelesi yapacak fenerbahçe gelmiş hakem hakem diyor. gerçekten biraz utanç olsun yüzünüzde arkadaşlar ya. trollük dahi olsa ayıptır.

son olarak şampiyon olacağız.
  • hücum : alman milli takımı
    defans : burkina faso milli takımı
hesabın var mı? giriş yap