• en sonunda dolaylı yoldan yetmedi doğrudan sikeceğiz, dönün diyecekler amk
  • millet yasak gelmeden eve içki stoklayacak göreceksiniz. daha beteri de herkes evde üretime geçecek sonra "vergi" diye ağlayacaksınız. yazık lan!

anlatılanlar doğruysa, keyfi uygulamadır ve mantıksızdır. tekelleri açtırmamak bile bir sorundur, tekel dediğin yer sadece içki ve sigara mı satıyor? onu geçtim sadece onu satsa bile bunu ihtiyaç gören vatandaşın keyfinin kahyası mısın?

gerçekten bu kafalarla zor be! 21.yüzyılda bu memlekete hiç yakışmayan adamları başa getirdiniz ya yazıklar olsun sizin vereceğiniz oya. ama biliyorum şu an hepiniz pişmansınız, bir kısmınız hala daha itiraf edemiyor ama ekonominin anası muhalefetin uyardığı gibi bellenince aklınız başınıza geldi, darısı bir daha ki seçime artık...
  • bu zihniyet gerçekten virüsten daha tehlikeli
  • sahiden bir haksızlık var, tekel bayi satamaz, büyük market satar. ikisinin de satabilmesi lazım, hayvan gibi para ödeniyor ruhsat için.
    yıllardır saat 22:00’den sonra içki satış yasağı kararını sindiremedim. ilk işim bu yasağı kaldırmak diyene oylarım helaldir.
  • boku çıkmış yasaklardır, hazır neyi yasaklasak kılıfı hazır diyerek alakalı alakasız keyfe keder yasaklamış padişahımız.
  • düzenli bir rakı içicisi olarak destekliyorum.

varsa gücünüz yasaklayın da görelim. camiye girerken vergi verilmiyor.

bu ülkenin vergi yükünü düzenli alkol kullananlar ve alkolikler çekiyor.
  • darbe girişimi sonrası ohal ayağına kış lastiğini bile khk ile düzenleyen zihniyet için sıradan bir ihtimal.
    akp'den önce buzdolabı bile yoktu; neyse ki artık dolabımız var perşembeden alır koyarız çok şükür.
  • valla bu saatten sonra arap ülkelerine atom bombası atıp yok etseler,
    "aslında yanlış bir iş yapılıyor" derim ama çokta üstünde durmam.
  • diyanetin parasız kalabileceğine delalet olan ihtimaldir. onca imam, hepsini geçtim diyanet başkanı biz alkol içenlerin %80’ini vergi olarak verdiğimiz alkol parasından kazanamayacaklar mı yani?

yok artık canım... :)
  • 1 hafta içmezsek bisey olmaz ama onlar vergi alamadıkları için zor durumda kalırlar üzüldüğüm nokta tekel bayilerinin kiraları vergileri bakmakla yükümlü olduğu kişiler var
hesabın var mı? giriş yap