9 entry daha
  • ankara genelinde bu gece 4 te başlayıp öğle saatlerinde ara verecek, aksam 19 gibi yeniden başlayıp gün sonuna kadar devam edecek.
  • (bkz: ay hadi inşallah)

04:00 şu an eryaman'da olmayan yağıştır...

09:00 edit: yağıyor şu an ama tutmayacak gibi, god damn...

son edit: lan çıldırdım deli gibi yağıyor. tutar inşallah...
  • her ne kadar çift haneli de olsa açıp mgm radarda hareketli görüntüye bakınca nerde yağdığını anlamaya yetecek kadar iq'nuz olduğunu düşünüyorum
  • valla yatağımdan kalkıp baktım maltepe’de yağmıyor. kurtuluş’ta yağıyor da burada nasıl yağmıyor? bana kurtuluş tarafı hep yokuş, yukarıda kalıyor falan demeyin de. *

edit: bu akşam 7 sularında da kurtuluş'ta yağmıyordu, maltepe'de yağıyordu. böyle şehir görmedim ben.
  • an itibariyle penceremden görmemle beni aşırı mutlu eden yağıştır.

her bir kar yağışı beni çok mutlu ediyor. sokaktaki evsizler ve hayvancıklar içinse buruk hissediyorum... sonra her yer bembeyaz olunca etrafa çöken sessizlik ve tertemizlik hissiyle huzur buluyorum. sonra ama diyorum, ama peki ya sokakta olmak zorunda olanlar... onlar üşürken nasıl mutlu olursun lan diyorum kendime.

aşağı ayrancı taraflarından son derece kaybolmuş nihilistimsi kon er bildirdi...

peşin not: çok uzun yıllardır * ankara'da yaşayan biri olarak bu karın bir saniye sonra biterek tek bir tanesinin bile tutmama ihtimalinin, sabaha (ne kaldı ki zaten sabaha) bembeyaz uyanmamız ihtimalinden fazla olduğunu farkındayım.
  • ostimde de olmayandır
  • dikmen'de oldukça sempatik bir şekilde devam eden yağıştır.
  • ankaranın en güzel hali başlasın/dı o zaman. \o/
  • işte olmak can sıkıyor gerçekten. sıcak evinde, einaudi eşliğinde, battaniye altında, kucağında kedilerle izlemek vardı.
    çok mu tumblr?
  • gri bir çarşamba sabahında mutlu etmiştir efendim .
153 entry daha
hesabın var mı? giriş yap