157 entry daha
  • gerçekten üzücü bir olay böyle beyni çürümüş insanımsı varlıklarla aynı şehirde yaşadığım için gerçekten üzülüyorum umarım bunu yapan pislikler hak ettiklerini bulurlar. çok geçmiş olsun
  • gazi üniversitesinde de çok vardı bunlardan insanlara baltayla saldırırlardı, genellikle boyları 1.60 civarı cücük reisleri de ınsanlari sevgililerinden ayırıp kendileri ile sevgili olmaya zorlardı. hatırladım bak yine midem bulandı.
  • ulkenin baskentinde yasanan skandal.
    hem de 96. yilini kutladigi bugunlerde.
    burasi köy degil efendi burasi mustafa kemal ataturk un gozbebegi sehri ankara.milletimizin yeniden dogdugu sehir.
    son yobaz geberene kadar burdayiz lan.

neyseki bizim burda olmuyorsuncular. burda olursa heryerde olur. burayi koruyamassan sen duzgun yerde yasasan da farketmez.
  • senelerdir o markete neredeyse her akşam uğrarım. önünde kendi başıma da erkek arkadaşımla da beklemişliğim, sohbet etmişliğim çoktur. kalabalık oluyor genelde otoparkı, arabamı koyacak yer bulamadığım oluyor. önü de zaten son derece işlek bir cadde.

olayın gerçekliğini sorgulamıyorum. çok geçmiş olsun. ama o saatte, o marketin önünde, keçiören’in girişinde kimse müdahale etmedi mi merak ettim. hemen yanı benzinlik, oradan gelirler en azından diye düşünüyorum. gerçi kimse umursamamış da olabilir, şaşırmam.

dediğim gibi senelerdir, turgut altınok’un önceki dönemi de dahil olmak üzere giderim aynı yere hatta keçiören’deki başka başka yerlere de. yine dediğim gibi, erkek arkadaşımla gittiğim geldiğim de çok oldu. hiç böyle bir şey yaşamadım ve şahit olmadım.

a takımı konusuna gelince, caddemizin üzerindeki parkta geceleri oturup uyuşturucu ticareti yapanlara, gündüzleri çayını-kekini alan teyzelere rahat vermeyen, çete olup öğrencilere bulaşanlara yaptıklarını biliyorum. bunun dışında da çok şey duydum, doğrudur ama ben şahsen şahit olmadım.

dediğim gibi, yazarın anlattıklarının gerçekliğini sorgulamıyorum. kendi deneyimimi paylaşmak istedim.

edit: yahu iki dakikada kaç tane mesaj geldi. savunmuyorum arkadaşım tabi ki. ben de istemiyorum mahallemde, semtimde ipsiz sapsız magandaların dolaşmasını. bahsettiğim konular 16-17 sene öncesine dayanıyor. belki o zaman işe yarıyordu bilmiyorum. şu an ben de memnun değilim ve yapılanları onaylamıyorum.
  • vay arkadaş ya, eğer iddia edilen durum gerçekse yazıklar olsun dedirtir insana. biz nerede yaşıyoruz, nasıl bir cumhuriyet ülkesiyiz diye sorgulatir. çok geçmiş olsun
  • vay amk bugün orada inşaattaydım birini hacamat ediyorlardı . böyle bir şerefsizlik oluyormuş demek ki
  • bir ankaralı olarak tüylerimi diken diken eden olay.
    kesinlikle bu olayın üzerini kapatmayın rehavete kapılmayın. biz burdan destekleyeceğiz sizi.
  • başlığı yukarıda tutalım.

geçmiş olsun.
  • şok oldum, dişlerimi sıka sıka okudum. alenen belediye adına çalışan bu haydutların da bunları buraya koyanların da bunların burada olmasindan hosnut olan/desteklekleyenlerin de tek tek allah belasini versin.

it kopuk sürüsü. her türlü pislik var bunlarda, her boku yerler her igrencligin icindedirler ama gel gor ki sözde vatan din ahlak bekcisi de bunlardır. siz kimsiniz ulan dalyaraklar siz kimsiniz de bu ülkenin beyin takımından doktoruna, bir çifte hatta bir vatandasa boyle muamele edebiliyorsunuz. bu memleket işte boyle igrenc insanlarin tahakkumu altinda.

her türlü hukuki desteği vermeye hazır olduğum genc doktorun başına gelen rezalet olaydır.
  • bu tarz olaylarda ilk olarak kendimi zarar gören şahısların yerine koyuyorum gerçekten çok fena. umarım mansur başkan olaya el atar da çözülür zira bu pislikler dalga dalga yayılacağa benziyor.
572 entry daha
hesabın var mı? giriş yap