• aşağıdaki resimde 16 tane daire bulunuyor aslında. eğer 120 iq ya sahipseniz 2 sn den kısa sürede daireleri görebileceğiniz söyleniyor.

national library of medicine da yayınlanan bir makaleye göre sadece iq seviyesi yüksek kişilerde görülen göz hareketlerinin bu paterni 2 sn den kısa sürede fark edebileceğini belirtmiş

kaynak

görsel
  • 2 saniyeden daha uzun sürdüğü için bugün 120 iq üzeri olmadığımı bilerek uyuyacağım.. ii gclr
  • 3 te gördüm kurtarıyoruz herhalde.
  • 1 saniyeden kısa sürede görerek albert einstein olduğumu öğrendiğim test.
  • odağını bozarsan direkt görünüyor. iq ile alaka?
  • testi hazırlayan bile iq'su yetmediği için bir zebra çizdiğini farkedememiş. ortadaki zebrayı görenler şöyle en az 163 iq falandır. göremeyenler lütfen soru sormasın zira iq'su 120 civarı gezenlerle muhattap olmak istemiyorum.
  • su katılmamış bir geri zekalı olduğum için yarım saattir daire arıyorum ama nafile.
  • biraz bakınca görülen resim.

fakat benim gibi, uykusuzken gözünüzü öööyle dikmeyin, yanıyormuş gözler.
  • baska bir başlıkta bazı özelliklerimden dolayı yavşak ve karaktersiz olduğumu öğrendim.bu başlık sayesinde de 120 iq altında olduğumu öğrendim hamdolsun. bu gece de kendimi tanımama yardımcı oldun sözlük sağol.
  • araştırmanın 120 iq ile alakası falan yok ya. bence başlıkçı arkadaş insanları denemiş çünkü verdiği kaynakta bu görselle alakalı hiçbir şey yok.
    gördüğünüz resim 16 circles diye bir ilüzyon. başlık açan arkadaş test kısmını kafasına göre koymuş belli ki. :d
hesabın var mı? giriş yap