• federasyonun görevini yaptığwıertgowefapofjasdj maç.
  • çok iyi oynadık, federasyon yüzünden böyle oldu :(
  • bizim takım maç yaparken resmen sıkılıyor amk hepsinin sıfatlara bak sanki amlarını sikmişler amınakoyim bu ne lan
  • gs'li yazarlardan "melo oynasaydı böyle olmazdı" minvalinde bir entry beklediğim maç.
  • oyospu çocuyu fedeyasyonnnnnnnnn :(((

ya biz çok iyi top oynadık, neden kazanamadık :\
  • galatasaray yönetiminin apar topar en yakın kek kalıbına girip acil durum toplantısı yapmasına sebep olan maç.
  • fedeyasyon feneyli, akp feneyli, allah da feneyli :(

biy tek yasin öztekin galatasayaylı :(
  • ne yazık ki prandelli'nin de galatasaray'a derman olamayacağını anladığım maç. sahada takıma hareket getiren tek oyuncu olan bruma'yı olundan alıp sahaya umut'u sürdüğü an" tamam bu da olmayacak, allah kahretsin" dedim. prandelli iyi bir hoca olabilir. ama ne yazık ki bu takımı oynatamayacaktır.

bunun bir nedeni de selçukj, burak, umut ve olcan'ın zinhar başkalarına; özellikle yabancılara; pas vermemesi. bunlar galatasaray'ın içindeki yeni ekip. televizyonda atıp tutup söz veriyorlar. ama tam birer mikroplar sahada. açın maçı tekrar izleyin. bu adamlar sadece aralarında paslaşıyorlar.

bu heriflerin ayağını galatasaray'dan kesmemiz gerekirken tuttuk bir de olcanı ilave ettik. daha çok çekeriz bunların çilesini. melo bunlardan ikisini dövse de rahatlasak. ezik büzük, garip gurup adamlar.
  • evet sikik orospu çocukları son bahaneleri alalım. diğer gündem başlıklarına geçeceğiz sizi bekliyoruz.

federasyon :(((((
  • galatasaray aslında isim isim bakılınca çok iyi bir takım.bakın bunu bir fenerli olarak söylüyorum..

esas mesele bence isteksizlik.öncelikle selçuk.. benim gördüğüm en vasıfsız kaptanlardan biri. yanlış anlamayın!karekter bazında on numara adam, oyun içi profil anlamında diyorum.sen o takımda 3 yıldır oynuyorsan, sorumluluk alman lazım.bu tip maçlarda yani skor ve oyun olarak sıkışan maçlarda, taraftarı ve takımı ateşlemen lazım..

fakat selçuk bunların hiç birini yapmıyor.alex bazen sıkışan maçlarda hop 25 metreden çakar,yumruğu havada alex tribününe doğru koşardı,bu takımı ateşleyici bir hareket ve çözümcü,rol üstlenen bir stildi.bir kaptan olarak selçuk'da bunları göremiyorum ne yazık ki..

tabi suçu tamamen selçuk'a yıkmak yanlış.bu pasif hal takımın geneline sirayet etmiş.deplasmanlarda çok zorlu şartlar ve kışla birlikte kondisyonu artan takımlar çıkacak galatasaray'ın karşısına. bu isteksiz futbol orada kesinlikle belalar açar gs'nin başına..

bu lidersizliğin halledilmesi lazım.

iyi kötü geçen sene bu rolü melo bazen de sneijder yapardı.bu sene bu ateşleyici görev kalecinize kadar geriledi ise orada bir düşünmek lazım.

tekrar ediyorum galatasaray kötü oyunculardan oluşan bir takım değil ama ruh ve arzu gitmiş bu takımdan.maçı izlerken daha 40.dakikada "bu maç berabere biter"dedim.

böyle olmaması lazım.

tanım:0-0 bitmiş maç.
hesabın var mı? giriş yap