şükela:  tümü | bugün soru sor
  • federasyonun görevini yaptığwıertgowefapofjasdj maç.
  • çok iyi oynadık, federasyon yüzünden böyle oldu :(
  • bizim takım maç yaparken resmen sıkılıyor amk hepsinin sıfatlara bak sanki amlarını sikmişler amınakoyim bu ne lan
  • gs'li yazarlardan "melo oynasaydı böyle olmazdı" minvalinde bir entry beklediğim maç.
  • galatasarayımızın, defansı ve forveti olmayan bir rakibi yenmek için hiç bir şey yapmadığı karşılaşmadır.

yıldız olup tripstar olan futbolcularımız azcık sorumluluk alında bizde utanalım haksızlık ediyoruz şu adamlara diyelim.yönetim sırf götünüzü kaldırın diye o kadar zam yaptı sözleşme yeniletti siz neyin tavrındasınız amk.
  • oyospu çocuyu fedeyasyonnnnnnnnn :(((

ya biz çok iyi top oynadık, neden kazanamadık :\
  • berabere biten lig maçı.
    yanlız ;
    adamlar şike yapar, her şey mevcut yasalarla o kadar nettir ki önce ak parti önderliginde ilgili yasa tbmm'de degişir , yeni yasayla başkanları dışarı çıkar.yine mevcut futbol yönetmelikleri ile adamlar küme düşer onun için sadece bursa ve bizim muhalefetimiz yetmeyince tff karar alir ve ile ilgili yönetmelik degişir bunlar yine kurtulur.bunlarda yetmez bu adamlar mevcut yönetmeliklere göfe bu sene ilk 3 maçını seyircisiz oynayacaktır ama yine yönetmelik degiştirir tff ve affolurlar.
    affola ama böyle adamlığın ta am.na koyayım.
    puan mi kaybettik olsun , takilmamak lazim, neticede iyidir tüm şerefsizliklerin affedilip adam yerine konmaktan iyidir.
  • galatasaray yönetiminin apar topar en yakın kek kalıbına girip acil durum toplantısı yapmasına sebep olan maç.
  • resmi değil de özel maç havasında geçti karşılaşma. maç öncesi de yazmıştım iyi oyunu seyircisiz maçlarda unutalım, gol atıp maçı alalım diye. ama atamadık ta o golü. bizimkiler de sağolsun "seyircisiz maç mı olur yeeaa" diye hiç kasmayıp ruhsuz bir futbol oynadılar. yine de tüpçünün hanesine iki puan yazabiliriz gayet rahatlıkla.

yeni transferlerden pandev oyuna girer girmez hücumdaki iq'müzü arttırdı. iş yapacaktır. xemaili iyi mi kötü mü karar veremedim. iyi bir rotasyon oyuncusu o kesin ama 11 çıkacak kadar iyi mi, onun için biraz takımı tanıması lazım sanırım. tarık gayet iyiydi. şu allahsız yabancı sınırı olmasa sola alex'i çekip sağda izlemek isterdim ama. maçın en iyisi de chedjou idi tartışmasız. hem müdaheleleriyle, hem de savunmadan çıkardığı toplarla. bu sezona şahane başladı bakalım, geçen sene kendisinden beklediğimiz performansı bu sene izletecek gibi.

kafaları kaldırıp bir an önce salı gününe konsantre olmak lazım artık.
  • fedeyasyon feneyli, akp feneyli, allah da feneyli :(

biy tek yasin öztekin galatasayaylı :(