26 entry daha
  • 416 dan devredilmek üzere biletim var,

falcao'lu ve yeni transferlerle galatasarayın şov yapacağı maç
  • gs'nin onbirinin şöyle olacağı maçtır: https://galatasaray11.com/eleven/54881
  • rüyama giren maç. 0-1 geriye düştüğümüz maçı falcao'nun 2 golüyle 2-1 kazanıyorduk rüyamda. ytd.
  • 10. veya 11. kategoriden (kuzey-guney alt ust) 2 adet bilet aradigim mac.
  • karaborsacı, fırsatçı arkadaşları buraya davet ediyorum, şu maç başlıklarını kirletmekten vazgeçin artık.(bkz: türk telekom arena kombine transferi)
  • jean michael seri ve florin andone kırmızı kart cezaları sebebiyle, martin linnes ise kadroda olmayacağı için yok. emre mor da kart cezalısı. hakemi de geçtiğimiz sezon fenerbahçe - galatasaray maçının yıldızı olan ali palabıyık.

andone, brighton & hove albion fc'de oynarken gördüğü kırmızı kart sebebiyle 1 maç daha cezalı.
  • 2019-2020 futbol sezonu 4. hafta açılış maçı.

galatasaray taraftarının merakla beklediği transferlerinin vitrine çıkacağı ilk maç.

özellikle ilk hafta maçında beklendilerin çok altında kalan bir galatasaray vardı ve denizli deplasmanından mağlubiyetle döndü.

2. hafta içerde konya'yı ağırladı. son dakikalarda yenen golle sahadan beraberlikle ayrıldı.

3. hafta kayseri deplasmanında sezonun ilk 3 puanı son dakika golüyle geldi. bu maça damga vuran isim ise hiç kuşkusuz önce hakem akabinde de adem büyük idi.

sezon öncesi en güvenilen bölge savunma göbeği olduğu halde marcao ve luyindama inanılmaz kötü başladılar. hücum hattında ise diagne bir türlü beklenen performansı sergileyemediği için beklenen baskı da rakipler üzerinde kurulamadı. genelleyecek olursak galatasaray hiç de şampiyon takımmış gibi oynamadı ilk 3 maçını.

tabiki asıl beklenti iç sahada aslanın kükreyip tarumar etmesidir. ancak takıma eklenen çok fazla yeni futbolcu var ve bu ister istemez uyum sorununu da beraberinde getirir.

şahsım adına farklı bir galibiyetten çok, hırslı ve mücadeleci bir galatasaray izlemek istiyorum. skor pek de önemli değil diye düşünüyorum şu haftada. gerçek bir hücum futbolcusuyla, kaliteli bir orta saha birleşince neler olacak hep birlikte izleyeceğiz.

umarım keyifli bir futbol hafta sonu olur. herkese iyi seyirler.
  • şu bilet muhabbetleri için ayrı bir başlık açılsa da oraya yazılsa keşke dediğim başlığa sahip maç. galatasaray farklı kazanır, kg var olur.
  • kasımpaşa'nın 11'den fazla oyuncu ile sahada olacagı maç.
  • ali yazar, veli bozar bestesi ile stadyumun inleyeceği maç.
609 entry daha
hesabın var mı? giriş yap