• cengizhan yeldan açıklamış.
    twit
  • tekrar gidilecek olan.

gerçi ali sami yen hissiyatı ayrıydı.
    teey tey..
  • kesin olmaksızın dünyaca ünlü metallica dan bahsediyoruz kesinlik varsa mükemmel olucak bi konser
  • http://www.metallica.com/…ate_list.asp?show=current adresinde henüz açıklanmamış olan konserdir.

ancak 9 temmuz'da avusturya'da, 11 temmuz'da polonya'da konserlerin olması "neden olmasın" ve hatta "hüloooğğğğ" dedirtmektedir.

\m/
  • ölmeden önce canlı olarak dinlemek istediğim gruplar arasındaki metallica'nın bu sene ihtimal dahilinde olan istanbul konseri. bu sefer kaçmayacaktır. *
  • (bkz: metalikacıyız metalikacı hüloğğğ)

şimdi hüloğcu teyzeyi daha iyi anladım, çünkü bana da bu konserin haberi bu tarz sevinç nidaları attırdı. bakalım nerede olacak hayır inönü de yok ki, tutup koskoca grubu küçükçiftliğe koyarlarsa ayıp ederler. geriye ya tt arena ya da ihtimali az da olsa şükrü saraçoğlu kalıyor. bakalım abavv son zamanlarda aldığım en güzel haber olm bu.

not: bu arada şimdiden söyleyeyim setlist için oy kullanacaklara, orion'a oy verin la, zaten her geldiklerinde master of puppets'dı, nothing else matters'dı, enter sandman'dı filan bunları çalıyorlar, nitekim oylamalarda hep başı çekiyor bu şarkılar, fakat orion mutlaka çalınmalı, şarkının sonunda papa het, "god bless mr. cliff burton" diyerek cliff reyize selamını yollayabilmeli, orion'u canlı dinleyebilmeyi bu kulunuza çok görmeyin, hayır bir kaç şehire baktım kimisinde orion barajı aşmış, bazılarında çok geride kalmış, size güveniyorum, lütfen.
  • bu saatten sonra ne izleyecem demeye devam ederek gitmeyi düşünmediğim konserdir.
    2008 ya da 2010 (unuttum valla samiyen'de olan) konserine sahne önü almıştım, 3 gün kala sattım (parasızlık değil). geçenlerde bulgaristan big four konserini indirip izleyince de ne kadar haklı olduğumu anladım.
    bırakayım hatıralarımdaki gibi güzel kalsınlar.

en güzeli değil, 93'e yetişemedimdi ama 99 konseri de çok çok kötğ değildi en azından. orda gördük yeter.
  • ya itü stadında ya da olimpiyat stadında düzenlenecektir.
  • turk telekom arena stadinda yapilmasi muhtemel konser.

kaynak: götüm.
932 entry daha
hesabın var mı? giriş yap