• doktorun hemşireye çocuk doz yerine yetişkin doz ilaç yazması, eczanenin ilacın kime yapılacağını sorgulamadan ilacı hazırlaması ve hemşirenin ilacı kontrol etmeden uygulaması sonucunda kalbi durdurmak için kullanılan potasyumun bebeğe enjekte edilmesi ile bebeğin ölümüne sebep olunan cinayet. başlık rezalet değil cinayet olarak değiştirilmeli.
  • olay cok cok uzucu ama ilk doktorun suclanma sebebini hala anlayamadigim korkunc rezalet.
    doktorun izni aylar oncesinden bellidir, hastane yerine birini ayarlamistir. izindeki doktor aramalara cevap vermek zorunda degildir, verse de hastayi gormeden, tahlillere bakmadan oneride bulunsa yanlis yapmis olurdu. doktor ihmali varsa hastanenin ayarladigi yedek doktor ve onu ayarlayan hastane suclu durumdadir.
  • bu konu hakkında halen bir aciklama yapılmaması korkutucu.soruşturma hakkında bilgi verilmemesi uygulanan yaptırımların ne olduğunu ogrenmemek uzucu.en çok ben o yabancı uyruklu doktora ne olduğunu merak ediyorum.
  • sorumlularının ceza alıp almadığını merak ettiğim üzücü olay. hala bir açıklama yapılmaması hayret ettiriyor.
  • arka planda yine pis işler dönüyor. allah gani gani belalarını versin.
  • neredeyse 1 ay olmus. adli tip raporu cikmadi mi. yoksa buna da mi yayin yasagi var?
  • bu ihmali takip ederken canım yanıyor. düşündüğümde gözlerim doluyor. güzel anne, inşallah cennette kavuşacaksın yavruna. bir sürü anne dua ediyor sana merak etme. aklıma o annenin hastanenin paylaştığı açıklamayı gördüğünde geçirdiği sinir krizi geliyor. unutturmayın arkadaşlar bu olayı, rica ediyorum. bu işte ihmali olan herkes cezasını çeksin. daha çok şeyler yazmak istiyorum ama yazamıyorum sinirden üzüntüden. #aliemiriçinadalet
  • otopsi raporunun toksikoloji sonuçları hemen çıkmıyor bazı maddelerin çalışmaları uzun vakit alabiliyor. kesin rapor ondan sonra veriliyor.
  • hastanelerde mesul müdür olarak başhekim vardır onun onayı olmadan baska disardan kayıtsız doktor çalışamaz sorumlu müdür sorumluluğu almak zorunda ve cezasına razı olmak zorunda.
  • minik bir beden ölür doktor bozuntusunun elinde. bir buçuk ay bir otopsi sonucu çıkarılamaz. arkada ne paralar ne dolaplar dönüyor siz düşünün. işte öyle bir ülke. artık distopik filmler izlemiyorum. sabah haberlerini takip etmek yetiyor.
hesabın var mı? giriş yap