• aşağıdaki link belki size yardımcı olabilir.

https://forum.donanimhaber.com/…al-surec--119195220
  • şu videoyu da izlemenizi tavsiye ederim: taahhütlü sözleşmeden cayma ve ceza

önemli kısmı şu: tüketici kanununa göre 1 yıldan uzun süreli sözleşmelerde tüketici istediği zaman ceza ödemeden cayma hakkına sahiptir.
  • 7 gun icerisinde mahkemeye kisa bir dilekce ile basvur, boyle bir borcum yoktur diye bir beyan kullan. haciz gelmemesi icin gerekli. sonrasinda onlar tekrar mahkemeye gidemeyeceklerdir. 7 gun suresi onemli.
  • vodafone'a aklı olan bulaşmasın. ben son günde bu faciadan yırttım, siz siz olun hiç denemeyin.
  • vodafone netle ilgili yaşadığım ilginç bir hadise var benim de. ne yaptım ne ettiysem olmadı. ne doğru düzgün bir yetkili ile görüşebildim ne de sorunumu çözebildim. en sonunda lanet olsun deyip ödedim parayı. siz siz olun dekont vb kayıtlarınızı asla atmayın bu firmaya ait.

puanlamaya girmemesi gereken rezalet.
  • hayatım boyunca vodafone’a iyi ki hiç bulaşmamışım dedirten kaçıncı vodafone olayı. bunlar sadece bu ülkede böyle pervasızlar. alamadığın hizmet için 1500 lira ha?!
  • bende de benzer sorun oldu, altyapi uyumsuzlugu nedeniyle yeni tasindigim binada hizmet veremiyorlarmiş. durdurdular guya, anca faturalar devam ediyor. kapattirdik taahhut bitince, taahhut bitiminden sonra yine fatura yolluyorlar. tavsiye etmem.
  • hemen itiraz et hic vakit kaybetme.
  • 2018 yılında telefonum çaldı, arayan ilhan duman hukuk bürosu.

2010 yılından kalma vodafone'a borcum olduğunu söylediler.

8 yıl önce hattımı taşıdığımı anlattım, madem borcum vardı neden bu zamana kadar takip başlatılmadı diye sordum.

biz bilemeyiz dedi telefonda ki görevli, sen bilemezsen bende ödemiyorum dedim ve ödemedim o borcu.

daha sonra internette aynı durumdan yakının birçok kişi olduğunu gördüm arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum lütfen ciddiye alın,

turkcell; evet pahalı ama bir sorun olduğunuzda ciddi bir kurum sorununuzu çözer tek dezavantajları pahalı olmaları.

türk telekom avea; kalitesi düşüktür ama ucuzdur. bir probleminiz olduğunda sorununuzu çözer.

vodafone : bir sorun olduğunda müşteri hizmetleri diye bir birimleri yok ulaşamazsınız. yıllar sonra dolandırıcı gibi fatura çıkartırlar, itiraz etseniz de fark etmez sizi hukuk bürolarıyla uğraştırırlar, uzak durun. kimseye de kullandırtmayın.
hesabın var mı? giriş yap