• sıkıntılı bir durum lan amk
  • akşam cima var dedirten rezallettir
  • kusura bakma yeğen ama heç bi sikim alaman.
  • bileti alan kisi bileti kontrol eder.

sonucta tc’ni girmiyor alirken, ucak firmasi sen oldugunu nerden bilebilir. bilse bile efendisine yani odemeyi yapana itaat etmek zorundadir. welcome to new world order.

(bkz: parayi veren dudugu calar)
  • arkadasin acısını paylasmak icin geldim ama beni bi gulme krizi tuttu:))...

uzuldum evlat, gecmis olsun.

kiyamam tarih falan da atmis başlığa:)
  • insanlar ne kadar aptal be kardeşim. yani şu aranızdaki ilişkiye bakıyorum, siz bir de sevgili olmuşsunuz, yani daha birbirinizin karakterinden haberiniz yok, hem sevgili olmuşsunuz, hem tatile gidiyorsunuz. insanlar ne kadar aptal be kardeşim.

ben karakterini baştan sona çözmediğim insanla bırak tatile gitmeyi, sokağa çıkmam.
  • onun kredi kartından alınmış, rezervasyon kodu ve soyadını bildiğine göre bileti iptali pekala yapabilir. ayrıca promosyon bilet değilse de gayet güzel iade alabilir.

olması gereken bir davranışın kazık olarak gösterilmesi durumu.
  • bileti kızın kredi kartı ile alındı diyorsun ve mağdurum diyorsun!
    sen elden verdim diyorsun.
    kız da eline vermiş görünüyor.
  • başlığı açan yüreği yanmış arkadaş, bence iki eski sevgili arasında olan gereksiz bir mevzuyu sözlük ortamına taşıması ile başlı başına bir öküz iken, kız da eski sevgilisiyle yollarını ayırdıktan sonra kartıyla alınmış bilet parasını dahi hesap edebilecek kadar çürük yumurtaymış. al birini vur ötekine. lan millet ayrıldıktan sonra neleri düşünüp para kurtarıyormuş, vay be.
  • parayı elden verdiğini savcıya nasıl kanıtlayacaksın güzel kardeşim.
    ne çok vaktiniz var amk.
hesabın var mı? giriş yap