• ulan yine beni gösteren bir başlık. fakat ezik değilim. kalbim kırık ve kırıklarımı yerinden oynatıp canımın yanmasına dayanamıyorum o yüzden bu yalnızlık.
  • hala sevgililer gününe bağımlı kalan vasatların gaza gelmesidir. sevgililer günü ney lan? ben de ilan ediyorum 15 şubat da sikimin ucu günü. (bkz: 15 şubat sikucu günü kutlamayan ezik insan)
  • kendisini ancak başka bir insanın varlığı ile gerçekleştirebileceği sanan birisinin düşüncesi. asıl ezikliği, mutsuzluğu ve bilumum bunun gibi duyguyu böyle düşünenin hissetmesi gerekir.
  • başkalarının anlam yüklediği günleri önemsemeyin, kendinize ait özel, anlamlı günleriniz olsun. ne eziksiniz, ne yalnız. siktir edin diğer insanları.

peşin edit: sevgilim yok.
  • 14 şubat'ta değil, canın istediğinde hediye alabiliyorsan ezik değilsin!

kendi 14 şubat'a yalnız girdiğinde bu başlığı okusa yok canım ne alaka eziklikle diyecekti.
    kendi dolu dolu geçirdiği için yani x lira hediye masrafı girdiği için yalnız geçirenler ezik oluyor.
  • o ezikler size koysun
  • teorik olarak, 32 (otuz iki) dakikadır ben olan insandır.
  • elbette ki bu başlığı yazan insandan daha kaliteli, kültürlü ve saygı dolu bir hayat yaşayan çok da güzel çevresi olan ve eğer isterse bir ilişkiye başlayabilecek insandır.
  • yalnızlığı ve sevgilisizliği eziklik olarak aksettirmekte neyin nesi? 14 şubata yalnız ve sevgilisiz girdiğim için o kadar mutluyum ki. sevgisini 14 şubata sığdıran insanlara da ayrıca başarılar.
  • ne var? ne var ulan? yalnız ve ezik üstüne üstlük sevgisizim ne olacak? dövecen mi? ne var?
hesabın var mı? giriş yap