• modem satmak için sarı siteden tutarı 1400 tl olan ilanıma "200 liraya satabilir misiniz acaba" mesajı atan ölücüdür.

hayranlığımı görseldeki mesajla kendisine ilettim.

sende pahalıya yazmışsın diye atılan mesajlar üzerine edit:
    bu modemi internetle birlikte alınca 1400 tl geliyor diyenler bi link atabilir mi, ben bulamadım.
    letgo'da 900 lira dolandırılmak isteyenlere de kimse mani olmuyor.
    ayrıca 1300-1250 liraya bırakacaktım zaten.
  • ben hep 200 liralık alıyorum
  • ölücülük yapıyorsan ilandaki fiyatın yarısını teklif edersin. racon budur yani.
    tanım: racona uymayan bir ölücü
  • aferin sana çok güzel cevap vermişsin, yüreğine sağlık. ağzının payını almıştır, bi' daha milletin 1400 liralık modemine 200 lira teklif edemesin.
  • ben de bir kere modem sinyal arttırıcı ilana koymuştum. bana boks eldiveni ile takas eder misin teklifi gelmişti. artık hangisi daha ölücü anlamadım.
  • boşuna dil dökmüşsünüz. onlar ölücü, canlıların ne dediğini umursamaz.
  • başka birisi daha aynı malı almak için teklif vermediği sürece doğru fiyatı bilemeyiz. satışa sunulmuş bir şeye teklif vermekte bir sakınca yok arkadaşlar. satıcı bir an önce elindekinden kurtulmak istiyorsa, teklif kendisine uyarsa evet der uymazsa hayır der. zahmet edip böyle bir diyaloğa girmeye gerek yok bence.

tanım; gereksiz trip içeren yakınmadır.
  • keşke olur deyip uğraştırsaymışsın.
  • azarlarsan fiyatı daha da aşağı çekecek ölücüdür. restine rest.
  • bu işi (mesaj atma) hobi olarak yapan insanlar var. 2 farklı ürünü kardeşim ile ben ayrı ayrı satışa çıkarmıştık. aynı kişiden ikimize de saçma sapan bir fiyat teklifi gelmişti. ya da kimden ne koparırsam kardır deyip tüm ürünleri ucuza topluyor, daha sonra aynı siteden başkasına satıyor. sonuçta bu da bir ticaret şekli.
hesabın var mı? giriş yap