• gençlerbirliği nasıl atak yaptı, top oraya nasıl geldi göremediğimiz maç. bir baktık gol olmuş. bu muhteşem yayıncılık için lig tv isimli yayıncı kuruluşa teşekkürler. zaten sayelerinde 90 dakikalık maçın 20 dakikasında tribündeki güzel kızları ve yedek kulübesindeki mimikleri izliyoruz. bu seferde gol kaçtı.
  • ülker link ten maç takip edenleri kabak gibi ortaya döken maç olmuştur.
    öyle ofsayt mı olur lan. ahahaha. adam bir ayak önde drogba dan. çamur gibi görüntüden izlediysen tabii. daha gol olduğunda içimden dedim, buna da ofsayt derler şimdi diye. yine yanıltmadın sözlük beni. helal olsun.
  • 90. dakikada bir gençlerbirliği atağı ofsayt gerekçesi ile kesildi -ki karşı karşıya bir pozisyondu- elf gözlerim beni yanıltmadıysa pozisyonda ofsayt yoktu. tekrarını henüz izleyemedik.

edit: sağolsun bbeta pozisyonu bulmuş ve ofsayt ile alakası olmadığıı göstermiş bizlere. yayıncı kuruluşun pozisyonun tekrarını bile göstermemesi şaşırtmadı bizleri. dedim ya, bu ligde eşeğin amına çoktan sular boşaldı.
  • maçın ilk yarısını 9 kişi bitirmesi gereken gençlerbirliği'nin kör veya haysiyet yoksunu bir hakem tarafından kollandığı maç. mehmet özdilek'e de yazıklar olsun. top drogba'ya gelince vurun tekmeyi deyip salmış kasaplarını sahaya.

burak yılmaz sıçıp sıvamasa kazanacaktık ama ben yine de bunları yazacaktım.

mehmet özdilek ve gençlerbirliği'nin küme düşmesi, gün yüzü görmemesi tek dileğim. fenerbahçe'yle bile oynasalar yenilmeleri için dua edeceğim bugünden sonra.
  • didier drogba'nin ilk 45 dakikada alti faule maruz kaldigi mac.

bunlardan biri sirta diz atma, ikisi asil tendonuna basma/vurmaydi.

tesaduf olarak gormuyorum. mac oncesi konusulmustur sert girelim, canini cikaralim diye. taktik bilgi yetersizligini cirkeflik, sahtekarlik ve dahasi yalancilik ile bastirmaya calisan yeteneksiz turk teknik direktorlerden (bunlardan ligimizde cok var) biri olan mehmet ozdilek'e sevgilerle.
  • burak yılmazin galatasaraya puan ve puanlar kaybettirmeye devam ettiği maç. müthiş bir istikrar.

gerizekalılar için not: burada hakeme sitem edilmemektedir.
  • burak yılmazın ilk 11 başlamayarak ağlattığı maç. sevinçten tabi. sahada yeni bir ofsayt rekoru denemesi olmayacak gibi.
  • hakemlikten bi haber, yunus yıldırım diye birinin yönettiği maç. adam 2 takım için de hiçbir pozisyonu düzgün süzemiyor.
  • selçuk'un sıçışlarda olduğu maç. kendisi top çıkarmaya yardım etmeyip aldığı topu defansa verince (kendisi ileri pas atabilecekken) topu alan gökhan yada semih sıçıyor topa. ileri top gitmeyincede ne pozisyon oluyor ne baskı. selçukcum ilerde zaten 3-4 kişi bekliyor. sen ileri gidince ne değişecek. topu oraya kimse taşımazsa. zaten çoğu kez kendini boşada çıkarmıyorsun. melo azda olsa defansa yardıma gelip, top çıkarmaya yardım ediyor, hareketli en azından. selçuk melodan çok daha iyi top çıkarabilecekken oyunda saklanıyor.
hesabın var mı? giriş yap