• ortalığı germenin anlamı yok. normal bir maç.
  • hic burada gereksiz duyar kasip "ama diyarbakir da bir sehrimiz" aglakligina girmeyecegim. hepsini bir tutmuyorum tabi ki ama ulkenin yasadigi tum patlamalarda, teroristlerin dogum yeri olan bir sehri tabi ki masum gormeyecegim. olumune galatasarayli olsam da fenerbahce formasi giyip izleyebilirim bu maci. siz hala laf kalabaligi yapip kürt ovmeye devam edin.
  • fenerbahçe yönetiminin, taraftarının herhangi bir saldırıya uğramayacağından emin olduğum sıradan bir maç . temiz bir maç olacaktır , asıl temiz olmayan şey ise bu başlık altında kürtlere yada amedspor oyuncularına küfür etmek için bekleyen karaktersizlerin zihnidir
  • o.ç. olmasalar takımın adı amed olmazdı.
  • kulübümün, aynı geçen seneki gibi, ''çocuklar ölmesin, maça da gidebilsinler'' pankartı arkasında maça çıkarak ırkçı eziklere bir tokat daha atmasını tüm şampiyonluklardan daha değerli gördüğüm maç.
  • spor kulübü müyüz birleşmiş milletler barış gücü müyüz anlamadım amk ya. rus uçağı düşürülür lokomtif moskova ile oynarız, terör saldırısı olur amedspor ile oynarız. yeminlen bezdim ya.
  • geçen sene olduğu gibi trabzon deplasmanından daha tehlikeli olmayacak maçtır.
  • fenerbahçe nin atabildiği kadar gol atmasını rekor kırmasını amed sporluları itin götüne sokmasını ve orada bırakmasını istediğim maç
  • 2 haftadır hüseyin göçek ve cüneyt çakır tarafından engellenen fenerbahçe'nin bu sikindirik maçta lehine bariz hakem hataları olması beklentim dahilindedir. saçma sapan bir penaltı çok yüksek olasılık.

paranoyak olduğumdan diil, maçın diyarbakır takımı ile oynanması ve tff'nin her türlü ibneliğe açık bir kurum olmasından dolayı iç güdülerim böyle diyor.

fenerbahçe paf + yedek ağırlıklı kadro ile çıkarsa maçın favorisi amed sportif olur.

kazasız, belasız ve olaysız dönmek dileği ile.

sarı kanarya
  • polislerimiz için saygı duruşu yapılmayan maç. pkk sevici bir sözde futbol takımına yakışan bir hareket oldu.
hesabın var mı? giriş yap