• kendime hiç guvenimin kalmadigi, kimsenin gozunde gram degerimin olmadigi ve varolusumu sorgulamanin dorugunda oldugum gunde "iyi ki varsin" diyerek bir ise yaradigimi hatirlatmistir.
    sozlukten gelen mesaja sevinecek kadar ezik olmak diye baslik açardim usenmesem.
  • asıl ben teşekkür ederim. sen de iyi ki varsın sözlük.
  • bir an için mesajınız var yeşilini görünce ulan yazar mı oldum acaba diye sevindiren mesajdır.
    yanlış alarm.
  • samimiyette sözlük yönetiminin politikacıları geçtiğini gösterir.

ama ben sabah programı yapan şarkıcıları da geçmesini istiyorum. 20. yılında "seni veren allah'ıma..." tipi teşekkür bekliyorum.
  • henüz 10 entry girmemiş bir çaylak olarak bana da gönderilmiştir. çaylakların önemsendiğini bilmiyordum!
  • yazar olduğumu sanıp heyecanlandım :/ duygularımla bu kadar oynanmamıştı hiç
  • tanım: ekşi sözlüğün kuruluşunun şerefine sözlük yazarlarına gönderdiği teşekkür mesajı..

benden genç olan sözlük, bir an mesaj kutusunda yanan yeşili görünce "aha yazar oldum" diye tepki verip heyecanla baktım ki ne görim varlığım için teşekkür ediyor..
    bari bugünün şerefine çaylak arkadaşlar yazar yapılsa.
    daha kaliteli nice yıllara sende iyi ki varsın ekşiiii
  • bir an için çaylaklıktan da çıkarıldım mk diye düşündürten mesaj
  • mesajı alınca içim bir hoş oldu... bir de hiç olmazsa sadece yazarların sayfası reklam işgaline uğramasın, tertemiz bir sayfaları olsun, işte o zaman içim daha bir hoş olacak...
    sanal zaten reklam kirliliğinden, istilâsından geçilmiyor, burada bari rahat edelim...
    saygılar, sevgiler efendim....

edit: ha bir de sözlük bedduadan, küfürden, diş gıcırtısından geçilmez oldu... yazar arkadaşlar öfkelerinde az biraz geri dursun be ya...
  • sen de iyi ki varsın amk :')
hesabın var mı? giriş yap