şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın en ilginç yayınlarından biri olmaktadır.

maçı stüdyodan izleyen taraftarlardan biri, "sevinmek için çok sebebimiz var illa galip gelmemize gerek yok, mesela ısıtmalı bi' stadımız var" ifadesini kullandı.

(bkz: fenerbahçe ne güzel lan sıcacık)

link
  • dünyanın en iyimser taraftarını barındıran yayın.

metrobüse 5 dk mesafede, emsalsiz bir stat. ciddi alıcılar arasın diyecek sandım bir an.

not: obradovic
  • keşke stadın harabe olduğu yıllara geri dönebilsek, stad yanlış hatırlamıyorsam 1993 yılının sonlarına doğru ışıklandırılmıştı; ben şuraya 1993 yılına kadar takımların şampiyonluk sayısını bırakayım:

fenerbahçe 12
    beşiktaş 10
    galatasaray 9
    trabzonspor 6

çok şükür şimdi ise 2 kere son maçta şampiyonluğu kaptırdığımız harika bir stadımız var;

galatasaray 20
    fenerbahçe 19
    beşiktaş 14
    trabzonspor 6
    bursaspor 1
  • dunyanin en iyimser insanini degil en karaktersiz insanini barindiran yayindir. kadikoyde 4 macin birini kazanabilen bir fenerbahce varken bu haysiyetsiz, satilmis sahis isitmali stattan bahsetmektedir. fenerbahcenin bu hale gelmesinde emegi gecen herkesin amina koyim soyleyecek baska soz kalmadi.
  • sözlükteki kripto fetöcüleri ortaya döken başlık. siz kuvayı milliyenin başladığı zamanda ingiliz mandasına girelim diyen tiplerin şuanki ..... şaka şaka.

hakkaten insan para için bu şartlatanlığı yapmamalı.
  • ne kadar bildigim kufur varsa ettim de neye yarar. aziz gitmez abicim gitmez.
  • aziz y. diyordu ya paralı köpekler diye. işte paralı köpekler bunlar. ahlaksızlık diz boyu. adım adım bırak şampiyonluğu, ilk 5'ten uzaklaşıyoruz, adam sevincek stat var diyor.

ulan yarrak kafası. al stadındaki koltuğu götüne sok, zevke gel sonra.
  • bunları söylemek için aziz yıldırım'dan kaç para aldığını merak ettiğim rakip takım taraftarları tarafından katılım gösterilmiş program.