• hürriyet, milliyet, star, habertürk, bugün, cnn türk, radikal, rota haber, mynet gibi haber sitelerinin dahil olduğu engellemedir efendim.

sözüm ona girdikleri seo haberlerinden olduğunu düşünmekteyim şahsımca.

insanın anlamadığı içerik girersen google da anlamaz.

edit: ekleme.
  • türkiye internetini en sallayacak olaylardan biri.
  • teyit ettiğim haber. milliyet diye aratınca bile haberler.com geliyor.
  • ssg'yi fazlasıyla heyecanlandıran hadise, baksana adam cümle bile kuramamış.
  • sandbox değil fakat sağlam bir filtre yemişler.

yapılması gereken bir engellemeydi.
  • evvel zamanda milliyet için olmuş bir olayın tekrarıdır.
  • google muhtemelen once siteye bakmis site mi diye, sora habere bakmis haber mi diye *.
  • tahmin ediyorum yaptıkları click-baiting ve seo baiting saçmalıkları yüzündendir.

oh olsun dedirten.
  • türk internet medyasının alayı zaytung benzeri siteler olduklarından spam damgası yemelerine şaşırılmaması gereken olay*. aralarından 2 tanesini siz okuyorsunuz diye farklılar mı zannediyorsunuz? veya şöyle sormak lazım: aralarında sizin görüşünüze yakın olmayan gazete olsa ipleyecek miydiniz "özgürlük" diye veya "interneti sallayacak" falan der miydiniz? zerre sikinizde olmazdı.

varsa bir yanlış, bunu düzeltecek yol yöntemi de en iyi siz bilirsiniz muhteşem coder'lar olarak. burada olay çıksın diye ellerini ovuşturarak "intirnit sillinicik oliiiiy" diye beklemek hiç gerçekçi ve samimi değil. sen git her haberin içinde arama motorlarında en yüksekte çıkmak için 1 milyon tane linkle, konuyla alakasız açıklamayla doldur, sonra "bini spim sinmişlir" diye ağla.. daha az önce gs maçının hangi kanalda oynayacağını arattırdım, milyon tane böyle saçma sapan sözde haber sitesi çıktı. samanyolu, bilmemne haber, x haber y haber siteleri. tıklıyosun 10 paragraf kanalla alakasız saçmalık. dakikalarca kanal ismi aradım. bu spam değil de ne? alası. hak ettiler, bok yesinler.
hesabın var mı? giriş yap