• milli takımımızın çok boktan oynadıgını düşündüğüm maç.
  • adam olana zaten küfretmezsin.. marifet olmayana da etmemek.. hele milli forma ile maça çıkan birisi ise.. o formayi giydirene ediyosan hobi olarak yine et..
  • milli takımın 3 gol attığı maç.

biri rakip defansın gereksiz müdahalesiyle penaltıdan(o pozisyonda burak değil drogba, demba ba falan olsa belki).
    birini zaten kaleci içeri almış.

sonra niye büyük takımları yenemiyoruz ? adamlar bu golleri yemez ağalar.
    bizim davarlar gaza gelmiştir şimdi hala şansımız var diye önümüzdeki maç bize bi koysunlarda kafalar karışmasın.
  • volkan demirel'in goller geldikten sonra "lan keşke devam etseydim çekip gitmeseydim amınakoyyyim" dediği maç
  • biliyorum zor bir dönemdeyiz. takımı desteklemek hatta futbolla ilgilenmek içimizden gelmiyor ama hayalini kurduğumuz günlere ancak böyle anlarda takıma destek olarak ulaşabiliriz. yaş ortalamamız 25 arkadaşlar, arkadan gençler de geliyor çünkü ülke futboluna, gençlere yatırım gün be gün artıyor.

evet öfkenizi anlıyorum. grubun en zayıf takımlarından birine karşı oynadık ve yine de istediklerimizi sahaya yansıtamadık ama böyle günlerde kenetlenirsek böyle talihsiz mağlubiyetlerin ardından tek yürek olabilirsek kazakistan' ı bir yere getirebiliriz ancak.
  • artık türkiye'nin gerek milli takımlar düzeyinde gerekse kulüpler düzeyinde futboldan elini eteğini çekmesi gerektiğini gösteren maç. biz bu işi beceremiyoruz arkadaş. her maç birileri küfür ediyor, haliyle birileri küfür yiyor, birileri kafalarına tekme yiyor, birileri ölüyor. muhakkak bu eylemlerden asgari birine rastlanıyor. gelen bir başarı da yok. e kardeşim, birilerinin cebi dolacak diye biz her hafta bunlara katlanmak zorunda mıyız? sürekli dışarıya kötü reklam olmak zorunda mıyız? bırakın abi allah aşkına şu işi, biz yine destekleyecek takım buluruz. bayern'i destekleriz, barcelona'yı destekleriz, almanya'yı, arjantin'i, brezilya'yı destekleriz. öyle bir yere getiriyorsunuz ki en sonunda ya bir futbolcu öldürülecek, ya bir futbolcu katil olacak. lütfen çekin pis ellerinizi bu spor dalının üzerinden.
  • ntv'nin türkiye galibiyetini "kazak'la ısındık!" diye haber başlığı yapması... volkan'ın stadı terketmesi... fatih terim'in göğsünün kabarması... trajediler zaman geçtikçe komediye dönüşür, umarım biz o günleri görürüz. dönüp arkaya baktığımızda "ne günler geçirmişiz vay be" diyebiliriz. daha var...
  • tüm dünyaya 'galip gelerek nasıl rezil olunur?' konulu ders verilmiştir.
  • (bkz: #47099508)
  • volkan demirel'in milli takımı bıraktığı euro 2016 eleme maçıydı.
hesabın var mı? giriş yap