• puan farkı olarak malesef denk gibi dursak da bu sezon ilk kez rahat kazanacağımızı düşündüğüm maç. zira ligdeki en kötü futbol oynayan takımla oynayacağız. kazanıp en azından düşme potasından kurtuluruz (malesef derdimiz bu) ligi de 10. sıra civarında bitirecegimize inanıyorum.

not: erzurumspor
  • millet slimani yüzünden islam diye başlayan küfürler ediyor ortalık kureyşe döndü amk.
  • buyuk umutlarla geldi fenerbahce’ye, ersun yanal. beklentiler cok buyuktu.

ona yapamaz dediler.

yapamadi.
  • neyi engelliyorsunuz amk 2-2 işte
  • 36 yaşındayım, her hafta yaptığım gibi önümüzdeki hafta fikstürüne bakarken kendimi erzurum, akhisar ve rize’nin kimlerle oynayacağına bakarken yakaladım. allah sizi bildiği gibi yapsın.
  • az önce özetini özlediğim kar$ıla$ma.

ben mi yanlı$ gördüm yoksa erzurumlu bir oyuncu, kadıköy'de 2-2 yaptıktan sonra topu alıp santraya mı ko$tu?

bakın bu fenerbahçe adına psikolojik çöküntüdür.
  • oğlum ne güzel 200 - 300 entry'li yenilgilerle haftayı sessiz sedasız kapatıyordunuz. ne gerek vardı şimdi ersun'u getirip 1000 entry ile taşak oğlanı olmaya. *
  • erzurumspor'un gevşek gevşek oynayarak üç puanı kaçırdığı maç. bulmuşsun zayıf rakibi, yüklensene amk.
  • önce ali koç'a mesih muamelesi yaptık. şimdi ersun yanal'a yapıyoruz...
  • - bak dur şimdi, ekşi'ye log in olucam. aklımda komik bir espri var, bunu kesin yazmam lazım:

"kümede kalma savaşı veren iki denk takımın mücadelesi."

- audgahsjs :d :d uraaa ne komik adamım. benden komiği yok. harbi zımba gibi fişek gibi bir şeyim.

edit: arkadaşlar bu entryle alakalı ilginç şekilde çok mesaj aldım. yani saymadım ama 20 tane falan. gerçekten gülüyonuz mu, taşak mı geçiyonuz, anlamadım. ama taşak geçiyorsanız ayıp ediyorsunuz. ayrıca böyle futbolun da ben amına koyim.
hesabın var mı? giriş yap