• ben de bunu anlamıyorum. surda uc gun kalmis kisitlamanin bitmesine hicbir aciklama yok. neresi acilacak neresi acilmayacak, acilan yer ne kadar sure acik kalacak, devam edecek kisitlama var mi? nasil hicbir aciklama olmaz ben gercekten anlamıyorum. dingonun ahiri nasilsa kisitlama varken de herkes kafasina gore yokken de. birakalim herkes cani ne istiyorsa yapsın mi demek ne demek bu?
  • akşam 19:00 yasağı büyük ihtimal tekrar 21:00 yasağına dönecektir. en son böyle konuşuluyordu sağda solda.
  • şaka maka adamlar şeriat ilan etmiş gibi oldu, şeriat/turizm sorunu da çözüldü, akşam çıkmak yasak içkili mekanlar yasak, denize girmek yasak denir seçimler de boka sararsa ver elini devrim
  • mümkünatı yoktur, geçen yaz ne olduysa aynısı olacaktır. tamamı kalkmaz ama gevşetilir.
  • pazartesi akşamı açıklama yapılacağı söyleniyor. peki pazartesi günü serbest mi? en merak edilen şey bu. pazartesi özel araçla şehir dışına çıkmam gerekiyor. yoldan döndürme ihtimalleri var mı? bilen arkadaşım yeşillendirirse sevinirim.
  • türkler yok, negaddar gozel diyen turistler şaşkın. turist ama aşılı mı, antikorlu mu belli değil.
    sen devlet olarak kendi vatandaşına değer vermezken bir turistin, bir surinin, bir acemin ülkene ve vatandaşına değer vermesini nasıl beklersin?
    eşekler gibi kaldıracaksınız.
  • geçen sene covid19 ayağına özgürlüğümüzü elimizden alacaklar, hes kodu ayağına adım adım takip edecekler dediğimde bana özelden küfür eden orospu çocukları nerede?
  • 17 mayıs kabine toplantısında belli olacaktır. kısıtlamalar sabah 05:00 itibariyle bitiyor. kabine toplantısi olana kadar her şey serbest galiba koskoca devletin aklına şunu 1 gün önce açıklamak gelmiyor mu ? bu nasıl bir ciddiyetsizliktir.
  • rasyonel bir karar alamayan
  • 2 gün sonra 19 mayıs varken mümkün olmayandır. corona virüsü milli bayramları sevmediğinden kısıtlamalar bir kaç gün daha uzayacaktır.
hesabın var mı? giriş yap