• tartışmasız bugüne kadar gördüğüm en sert dili kullanıyor başbakan. zannederim karşı operasyonun akabininde diş gösteriyor.

bu arada benim göz ucuyla saydığım kadarıyla 9 kanalın canlı verdiği konuşmadır.
  • çocuklarımdan biri yolsuzluğa karışmışsa onu evlatlıktan reddederim gibi bi şey dedi.

edit: sinir bozukluğundan formatı unutmuşum: öyle denen konuşma.
  • yetiştirdiği dindar nesil ile karşılıklı öyle gazlanıyorlar ki toplu intihara gitmelerine az kaldı. ya da suriye'ye desteğe. *
  • ''fatiiiiih gemileri karadan yürüttü, biz de ...'' -parayı ayakkabı kutusunda götürdük-. diyecek zannettim bi ara ama başka bir şey dedi.
  • ne göt korkusuymuş arkadaş, sana kimse oğlunu suçla yerin dibine sok demiyor ama bu kadar da bariz yalan söyleme.
    niye bütün gün ilkokul çocuğu gibi yanında dolaştırıyorsun koskoca adamı?
    ayrıca allah din peygamber üçlüsünden sonra niye sürekli suya saldırıyosun?
    yalandan dili damağı kuruyor sürekli.
    iyice dağıldığının göstergesi. sağlam iradeymiş.

edit: aportta bekleyen ggci'ler var.

ayrıca, hırsızlığı ortaya çıkartan savcıyı polisi dağıt, soruşturma belgelerinde oyna hatta yok et sonra da 'evlatlıktan reddederim' de.. evet
  • (bkz: ben tatmin oldum)

şaka şaka yine x'e laf edeceğinize y'ye bakın konuşmasıdır. x ile ilgili hiç bir açıklama yapmaz ama.
  • "hepinizin taa..." dese heyoooo diyerekten alkışlayacak bir kitle karşısında yapılmaktadır.
  • tutmayın beni! yaratılanı yaradandan ötürü sevmeye, başımı eğmemeye, dik durmaya, sabretmeye, ülkeye ışık açacak genç olmaya gidiyorum, diye beni gaza getirmiş konuşma.
    vira bismillah.
hesabın var mı? giriş yap