• sorun egonu değilmiş ya bu daha can sıkıcı
  • simge reis nedir öyle yahu, kariyer maçı oynuyor aslında takım kaybettiği için arada kaynıyor. bir sette 7 dig nedir hacı abi hepside milimetrik ve çok sakin
  • bu maç doğru oyuncu tercihleri ile dönebilir ama doğru tercih yapacak antronor lazim
  • an itibariyle filenin sultanları amaaan skmişim bronzunu dercesine vasat oynuyor
  • bugün servis/smaç karşılamayı bırakın, normal topa manşet almakta zorlanıyoruz. bir pasörün iyi pas vermesi için iyi manşete ihtiyacı var. iyi manşet gelmeyince orta oyunculara kısa pas gidemiyor yani eda ve zehra skora katkıda bulunamıyor. hadi onu geçtim de -yavaş çekimde fark ettim- topu takip etmiyor çoğu oyuncumuz. bu durumda, bizim hakkımız zaten madalya değil.
  • evet 5 sayı kazandıran ebrar hala oyunda.
  • üçüncü set başlamadan gelen istatistiğe göre, topun pasörün kontrol bölgesinde buluşma oranının 36% olduğu maç. haliyle iyi bir oyun kurulamıyor, iyi bir oyun kurulamayınca top öldürülemiyor.
    rakip takım için bu rakam 50%.

fark ortada. ve hala meliha oynamıyor. tebrikler guidetti.
  • keyif vermiyorsa bırakacaksın arkadaş dedim kendime ve izlemeyi bıraktım.
    izleyenlere sabır dilerim....
  • 4 büyük futbol takımında forma giyen bir oyuncunun aldığı maaşı bu kızlara verin onlar da reklam filmlerinde oynamak zorunda kalmasınlar. bu kızlar geçen yıldan beri ara vermeden doğru düzgün tatil yapmadan idman yapıyor maç oynuyor ömer bayram'ın kazandığı paranın 10'da 1'ini kazanmıyorlardır muhtemelen. makyajın sultanlarıymış, bu kızlar yirmi yıldır çoğu turnuvada ilk 5'te. milyon eurolar kazanan, prim az verildi diye milli takım kampını birbirine katan, kampta arkadaşına silah çeken aslanlar ne yapıyor?
    edit:noktalama
  • kızlar size ne oldu??

aylardır beklediğimiz oyun bu değil, bizi izlemeye alıştırdığınız takım oyunu bu değil, sahadaki bu ekip siz değilsiniz! dilerim biran önce kendinizi toparlayın, kendinizi hatırlayın ve yine en iyi şekilde takım oyununuzu ortaya koyun… blok varsa plase atın, karşılıyorlarsa geriye atın, havuza atın, paralel vurun ama öldürün artık şu topları…

sizi seviyoruz, hadi kızlar!!!!
hesabın var mı? giriş yap